Jaką spirulinę kupić?

Aktualizacja

Jaką spirulinę kupić

Wybór właściwej spiruliny, która najbardziej by nam odpowiadała zależy nie tylko od kwoty jaką jesteśmy w stanie zapłacić jednorazowo. Innymi czynnikami, które mogą wpłynąć na decyzję jest koszt jednostkowy na pojedynczą tabletkę, o czym zostanie dokładniej napisane w tym artykule.

Spirulina – jakość ma znaczenie

Bardzo ważne jest, aby przy zakupie zwrócić uwagę na jakość oferowanej spiruliny. Zdecydowanie odradzany jest zakup gdy okaże się, że spirulina zawiera jakiekolwiek wypełniacze. Proces produkcji wysokogatunkowej spiruliny umożliwia wyprodukowanie tabletek, bez żadnych dodatków i wypełniaczy. Nie wymagany jest nawet dodatek żelatyny, ponieważ jest to tylko i wyłącznie sprasowana alga. Oznacza to również, że może być spożywana przez wegetarian.

Spirulina – cena

W ofercie naszego Sklepu Spirulina.pl dostępnych jest kilka różnej wielkości opakowań spiruliny:

Ceny Spiruliny i poszczególnych opakowań są różne. Jak nie trudno zauważyć, wraz z wielkością opakowania, maleje jego cena jednostkowa. Poniższa tabela pokazuje, jaki jest dokładny koszt pojedynczej drażetki spiruliny.

ProduktCena za 1 drażetkę
Spirulina 2000,30zł
Spirulina 5000,26zł
Spirulina 10000,20zł
Spirulina 15000,15zł
Spirulina 17000,13zł
Spirulina 20000,12zł

Każda opcja zakupu ma swoją zaletę. Kupując mniejsze opakowania, cena w przeliczeniu na jedną drażetkę wydaje się być spora, jednak taka ilość wystarczy nam na przetestowanie produktu, co da nam pewność do zakupu większej ilości.

Im większe opakowanie tym cena Spiruliny jest niższa

Najbardziej ekonomiczne są opakowania duże.  Spirulina 1700 i Spirulina 2000 (najczęściej dostępne tylko w wersji limitowanej) w przeliczeniu na jedna drażetkę spiruliny to wydatek rzędu 12-13 groszy w przeciwieństwie do prawie 30 groszy przy zakupie małego opakowanie Spirulina 200. Jest to opcja dobra dla osób zdecydowanych na zakup spiruliny. Nie dotyczy to tylko tych, którzy już mieli z nią styczność. Takie duże opakowanie daje gwarancję, że efekty będą zauważalne ale także będzie możliwość ich utrzymania przez dłuższy czas. Jest to też doskonała opcja dla rodzin, które mogą wspólnie spożywać spirulinę z jednego opakowania.

Dawkowanie Spiruliny

Spożywając zalecaną dawkę 12 – 15 tabletek na dobę, największe opakowanie Spirulina 2000 wystarczy na ponad 4-5 miesięcy ciągłego stosowania przez jedną osobę.

8 komentarzy:
 1. mati
  mati says:

  Ja wolę kupić w dobrym i sprawdzonym sklepie internetowym wysokiej jakości spirulinę. Jest to lepsze niż apteka, bo tam żeby się dostać z produktem producenci nie małe pieniądze płacą więc i ich produkty na tym tracą, a co za tym idzie szczególnie klienci. Wiem co mówię, koleżanka pracuje w jednej z takich firm i obstawia apteki

  Odpowiedz
 2. Ewelina
  Ewelina says:

  Ja widzialam ostatnio w aptece, spiruline 60 tabletek, za 24 zl. to wychodzi 40 groszy za jedną tabletke!!! a spiruline trzeba jesc przynajmniej 2 mieiace zeby poczuc jej dzialanie na wlasnej skorze

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie wahaj się i napisz swoją opinię!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *