Potężna aktywność antywirusowa

Aktualizacja

HIVW kwietniu 1996 roku naukowcy z laboratorium Viral Pathogenesis, instytutu badań nad rakiem Dana-Faber i szkoły medyczne Harvardu, Bostonu, Massachusetts ogłosiły trwające badani na temat: „Wodny roztwór Spiruliny powstrzymuje HIV-1″. HIV-1 jest wirusem wywołującym AIDS.

Ekstrakt ze Spiruliny

Małe dawki ekstraktu ze Spiruliny redukują rozmnażanie się wirusów. Wyższe koncentracje natomiast zatrzymują całą jego reprodukcję. Co najważniejsze Spirulina nie wykazuje toksycznego oddziaływania na ludzki organizm, nawet w dużych dawkach.

Roztwór Calcium Spirulina

Inna grupa medycznych uczonych opublikowała nowe badania odnośnie wodnego roztworu zwanego Calcium-Spirulina. Ich wnioski to likwidacja wirusa HIV poprzez ten roztwór jest bardzo bezpieczna dla komórek organizmu człowieka. Chroni ludzkie i małpie komórki przed działaniem wirusów. Daje wielkie nadzieje nosicielom wirusa HIV-1 i HIV-2. Calcium-Spirulina jest spolimeryzowanym molekułem cukru występującym tylko w Spirulinie, zawiera siarkę i wapń. Badania na chomikach pokazały, że po otrzymaniu dawek tej substancji, zwierzęta szybciej regenerowały się po zakażeniach wirusami.

Jak to działa?

Kiedy wirus atakuje komórkę, wgryza się w ścianę komórkową. Dzięki działaniu Spiruliny, wirus nie jest w stanie przebić się do jej wnętrza. Jest zatrzymany i niezdolny do replikowania. Następnie naturalne środki obronne organizmu automatycznie go usuwają. Ekstrakt ze Spiruliny, może stać się lekiem umożliwiającym pacjentom zarażonym wirusem HIV dłuższe i zdrowsze życie.

Spirulina bioalgi - kompletne wzmocnienie i oczyszczenie organizmu
Hodowla Spiruliny bioalgi mieści się na Tajwanie, wysoko w górach, w miejscu stałego nasłonecznienia (śr. temp. to 25 st. C). Nie naraża to na stres oksydacyjny komórek Spiruliny. Dlatego zachowuje ona bardzo wysokie stężenie składników odżywczych
Zobacz tutaj ...
0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Want to join the discussion?
Nie wahaj się i napisz swoją opinię!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *