Spirulina buduje krew

Spirulina buduje krewSpirulina ma ciemno niebiesko-zielony kolor, bo jest bogata w genialny niebieski polipeptyd fikocyjanina. Badania pokazują, że ten polipeptyd działa na szpik kostny, który z kolei umożliwia produkcje białych krwinek i dotlenia czerwone krwinki.

Chińscy naukowcy odkryli stymulujące działanie tej substancji na budowę krwi, poprzez wspomaganie budowy białych krwinek, nawet gdy szpik kostny jest uszkodzony przez substancje toksyczne i promieniowanie.

Bazując na tym działaniu, Spirulina jest zarejestrowana w Rosji jako „pożywienie zdrowotne”, używane przy leczeniu ludzi z chorobą popromienną. Dzieci z okolic Czarnobyla cierpiały z powodu trującego promieniowania jedząc rośliny rosnące w strefie zagrożenia. Ich szpik kostny jest uszkodzony, co czyni je podatnymi na zagrożenia środowiska zewnętrznego.

Uszkodzony szpik nie jest w stanie produkować zdrowych białych krwinek. Dzieci są, więc anemiczne i cierpią na liczne alergie o bardzo ciężkich objawach. Ich leczenie dawką 5 gram Spiruliny każdego dnia, dało wspaniałe rezultaty i spowodowało spektakularne powroty do zdrowia w ciągu sześciu tygodni. Dzieci nieleczone Spiruliną pozostały w dalszym ciągu chore.

Spirulina Febico - naturalne witaminy i minerały na wyciągnięcie ręki
Spirulina Febico - wysokiej jakości alga, której skład to 100% czysta Spirulina. Każdy etap, od hodowli, poprzez produkcję, do otrzymania pełnowartościowego produktu, jest poddawany szczegółowej kontroli. Pozwala to uzyskać najwyższej jakości Spirulinę
Zobacz tutaj ...
Algi Spirulina i Chlorella - rośliny o wysokiej wartości odżywczej i leczniczej.
Dziś, gdy na nasze zdrowie coraz większy wpływ wywiera postępująca degradacja środowiska naturalnego i coraz mniej wartościowe pokarmy, woda określonych akwenów zawierająca większe stężenie soli mineralnych, oferuje człowiekowi niezwykły dar
Zobacz tutaj ...
5 komentarzy:
  • Spirulina.pl
   Spirulina.pl says:

   A u nas taniej … przyjmujac cene dolara po ostatnich spadkach na 3zl (dla latwosci obliczen) 5 dolarow to 15PLN za 90 tabletek czyli 17 gr za tabletke, podczas gdy kupujac opakowanie spirulina 2000 w cenie ok 200zl placimy tylko 10 gr za tabletke… oczywiscie mniejsze opakowania sa nieznacznie drozsze, jednak gdy dolar kosztowal 4 zl, cena byla porownywalna z ta jaka jest w Polsce, nawet dla malych opakowan. W zwiazku z tym, ze kursy walut sie wahaja, ciezko jest porownywac ceny podobnych produktow z odpowiednikami zagranicznymi. Dodatkowo, nic nie zostalo wspomniane odnosnie jakosci spiruliny z USA?
   Pozdrawiam i dziekuje za komentarz.

   Odpowiedz
 1. Teresa
  Teresa says:

  Bardzo interesujący artykuł! Nigdzie nie spotkałam się z taką właściwością leczniczą spiruliny.
  Fantastycznie! Zatem w Polsce dzieci też powinny przyjmować spirulinę, powinno to być zatwierdzone do obowiązkowego spożywania za pieniądze z Ministerstwa Zdrowia, jak niegdyś witamina C ( niestety- sztuczna) czy okropne mleko.
  Przecież tereny pobliskie Ukrainie, np. Podkarpacie, chociaż się o tym nie mówi głośno, ale też były napromieniowane przez Czarnobyl, stąd tyle alergii, białaczek i innych, niejednokrotnie z biedy nie zbadanych, lub źle zdiagnozowanych chorób.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Want to join the discussion?
Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *