Jeżeli treść tego maila nie wyświetla się prawidłowo, zalecamy przejść do wersji online tutaj

Adres e-mail wykorzystany podczas rejestracji: %%emailaddress%%

%%[PaniPanie]%% %%Imię w wołaczu%%,

Przesyłamy garść ciekawostek i ważnych informacji na temat zdrowia.

listek-24.pngW dzisiejszym newsletterze

  • Żel aloesowy – właściwości i przeznaczenie
  • Maść cynkowa – właściwości i zastosowanie
  • Soczewki kontaktowe – co warto o nich wiedzieć?
  • 10 produktów, które na długo zaspokoją głód
  • Kofeina – co warto o niej wiedzieć?

Zapraszamy do lektury!

 

listek-24.pngNowości na blogu

poniedziałek, Luty 19, 2018

Żel aloesowy – właściwości i przeznaczenie

Żel aloesowy jak i sam aloes należy do jednych z najbardziej znanych i lubianych kosmetyków pielęgnacyjnych. Zarówno żel, sok czy kosmetyk z wyciągiem z aloesu bardzo dobrze sprawdzają się w pielęgnacji skóry oraz włosów. Jakie więc właściwości wykazuje ten preparat oraz czym dokładnie się charakteryzuje? Czytaj dalej »

 
 

piątek, Luty 16, 2018

Maść cynkowa – właściwości i zastosowanie

Maść cynkowa jest produktem ogólnodostępnym i kosztuje zaledwie kilka złotych. Jednak nie to jest najważniejsze. Swoimi właściwościami przewyższa wiele produktów z wysokiej półki. Ponadto wykazuje szerokie zastosowanie, dzięki czemu stanowi bardzo wszechstronny specyfik. W jakim celu więc warto ją stosować oraz jakim działaniem się charakteryzuje? Czytaj dalej »

 
 

czwartek, Luty 15, 2018

Soczewki kontaktowe – co warto o nich wiedzieć?

Soczewki kontaktowe zapewniają nam codzienny komfort i dobre samopoczucie. Z tego względu wielu z nas decyduje się na ich zakup oraz użytkowanie. Czy ten sposób poprawy widzenia jest lepszy niż tradycyjne okulary? Czy noszenie soczewek jest zdrowe? Poznajmy najważniejsze informacje na ich temat. Czytaj dalej »

 
 

środa, Luty 14, 2018

10 produktów, które na długo zaspokoją głód

Często pojawiający się głód może dla niektórych z nas być dość uciążliwy. Z tego względu warto wzbogacić swoją dietę o produkty, które będą w stanie zaspokoić nasze ośrodki odpowiedzialne za głód na długi czas. Dziś przedstawiamy 10 produktów właśnie z tej grupy. Czytaj dalej »

 
 

wtorek, Luty 13, 2018

Kofeina – co warto o niej wiedzieć?

Kofeina oraz jej konkretna ilość spożywana np. w postaci porannej kawy pozwala nam szybko i właściwie funkcjonować już od wczesnych godzin porannych. Składnik ten doskonale jest znany i stosowany w wielu napojach na całym świecie. Jednak opinie na temat kofeiny bywają różne. Jedni ją zachwalają widząc same plusy i korzyści. Inni z kolei oskarżają o powodowanie problemów ze snem, wywoływanie stanów niepokoju czy nawet depresję. Jak więc naprawdę przedstawia się sytuacja z kofeiną? Bardziej nam szkodzi czy pomaga? Przyjrzyjmy się więc temu co warto o niej wiedzieć. Czytaj dalej »

 
 
   
 
 

listek-24.pngPromocja tygodnia

 
 

 

listek-24.pngZestawy promocyjne

Produkt Nowa
cena
Stara
cena
Rabat
Zestaw: Spirulina 200 (tabl.) + Flexi Bel (180kaps) 129,96 168,91 23%
Zestaw: 2 x Olej z Czarnego Kminku (200 kaps) 159,88 197,60 19%
Zestaw: Spirulina (200 tabl) + Olej z Czarnego Kminku (200 kaps) 129,98 158,75 18%
 

Jako, że rejestracja w naszym sklepie nastąpiła już jakiś czas temu, być może nie chce już %%[PaniPan]%%  otrzymywać podobnego typu informacji z naszego serwisu. Jeżeli tak, zawsze można anulować subskrypcję klikając tutaj:
Proszę wypisać mnie z tej listy