Dnia 05.12.2013 roku Pani Marzena pisze:
Zamierzam zakupić Kolagen Lift Drink. Proszę o informację w jakiej wodzie należy go przygotowywać - mineralnej czy przegotowanej?

Pani Marzeno,
na etykiecie opakowania produktu Kolagen LIft Drink nie jest dokładnie sprecyzowane w jakiej wodzie należy rozmieszać proszek. Najlepszym wyborem będzie woda przegotowana lub woda źródlana.

Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia
Zespół Spirulina.pl

Dnia 16.09.2013 roku Pani Halina pisze:
Proszę o podanie kraju pochodzenia Colagen Lift Drink. Czy posiada certyfikat i czy jest dopuszczony do sprzedaży w Polsce?

Pani Halino,
Kolagen Lift Drink 3D Efekt jest produktem Niemieckiej firmy Natura Vitalis, która swoją główną siedzibę ma w Holandii ale kolagen wytwarzany jest w Niemczech, jak większość produktów.
Na wszystkie oferowane przez nas produkty posiadamy pozytywną zgodę Głównego Inspektora Sanitarnego, dodatkowo Kolagen posiada certyfikat Solugel 5000 B. Ekstrakt z Goji, który zawarty jest w kolagenie posiada certyfikat analityczny.
W przypadku chęci zobaczenia certyfikatu bardzo prosimy o kontakt.

Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia
Zespół Spirulina.pl

Dnia 16.09.2013 roku Pan Robert pisze:
Proszę o podanie najlepszego suplementu na zwyrodnienia kolan.

Dzien dobry,
z oferty suplementów diety chcielibyśmy zaproponować Panu produkt Flexi Bel – na problemy ze stawami. Poniżej przesyłamy bezpośredni link do produktu, gdzie znajdują się szczegółowe informacje na temat produktu:

http://sklep.spirulina.pl/produkty/flexi-bel-na-problemy-ze-stawami

Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia
Zespół Spirulina.pl

Dnia 16.06.2013 roku Pan Wojciech pisze:
Jaką rolę gra kolagen w kościach? Daje im wytrzymałość czy poprawny kształt? Czy kolagen wpływa na elastyczność i wytrzymałość kości?

Panie Wojciechu,
w naszych kościach występuje kolagen typu I i stanowi około 90% substancji organicznych kości. Niedobór kolagenu może wplynąc na zwiększenie kruchości i podatność na złamania naszych kości. Jest to niezwykle ważna substancja, niezbędna dla zdrowia naszego układu kostnego.
Nasze kości budowane są przede wszystkim przez kolagen, który daje im wytrzymałość i wysoką odporność na urazy. Kolagen również odpowiada za elastyczność kości, ścięgien i mięśni. Niedobór kolagenu przyczynia się do utraty elastyczności i sprężystości tkanki łącznej.

Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia
Zespół Spirulina.pl

Dnia 02.03.2013 roku Użytkownik pisze:
Witam,
proszę o informację, czy produkt Flexi-Bel jest w kapsułkach żelatynowych? Dziękuję.

Dzien dobry,
produkt Flexi Bel zamkiety jest w żelatynowej kapsułce.
W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt.

Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia
Zespół Spirulina.pl