Panie Marcinie,
w okresie zwiększonej zachorowalności zalecane jest przyjmowanie naturalnych suplementów diety, które wzmocnią nasz organizm. W czasie kiedy jesteśmy już chorzy i przyjmujemy leki lub antybiotyki, możemy się wstrzymać, na ten okres, od przyjmowania suplementów diety, które mogą (ale nie muszą) wchodzić w interakcje z lekami. Takie przypadki nie zostały na chwilę obecną odnotowane, jednakże zawsze zachęcamy stosować się do zaleceń lekarza.

Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia
Zespół Spirulina.pl

Pani Kamilo,
nie ma przeciwwskazań w przyjmowaniu spiruliny przez 5-letnie dziecko, jednakże należy znacząco ograniczyć dzienną dawkę. Chlorella działa oczyszczająco na nasz organizm, dlatego myślę, ze może być nieodpowiednim suplementem diety dla tak małego chłopca. Natomiast jeżeli chodzi o osoby dorosłe, cierpiące na celiakię, to bez obaw mogą przyjmować spirulinę + chlorellę, ponieważ nie zawierają glutenu.

Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia
Zespół Spirulina.pl

Niestety, na podstawie tylko wybiorczych informacji, nie jesteśmy w stanie jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Zalecamy w takiej sytuacji skontaktować się z lekarzem prowadzącym, aby uzyskać odpowiedź od osoby, która dokładnie zna historię pacjenta.

Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia
Zespół Spirulina.pl

Panie Jacku,
połączenie dwóch alg w jednym produkcie spirulina + chlorella, który dostępny jest w naszym sklepie jest jaka najbardziej optymalnym suplementem diety, jeżeli chcielibyśmy stopniowo zacząć oczyszczać organizm. Jeżeli spirulina będzie przyjmowana zgodnie z zaleceniem producenta nie ma obawy, aby doszło do przedawkowania. Nigdy wcześniej nikt nie zgłosił nam takiego problemu. Każdy oferowany przez nas produkt otrzymał pozytywną opinię GIS-u, który również na podstawie składu szczegółowego zatwierdza, czy dany produkt jest bezpieczny.

Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia
Zespół Spirulina.pl

Panie Krzysztofie,
każdy organizm jest bardzo indywidualny i działanie suplementu spirulina + chlorella uzależnione jest od tego, jak dużo toksyn nagromadziło się w naszym organizmie. Najczęściej efekty oczyszczenia widoczne są już po okresie około 1-2 tygodni regularnego stosowania.

Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia
Zespół Spirulina.pl

Pani Magdaleno,
zarówno spirulina jak i chlorella nie zawierają glutenu.

Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia
Zespół Spirulina.pl

Dzień dobry,
spirlina + chlorella to połączenie dwóch alg słodkowodnych, które w swoim składzie zawierają śladową ilość jodu. Chlorella ma działanie oczyszczające organizm a spirulina wzmacniające, a wiec po operacji usunięcia tarczycy powinna wspomóc rekonwalescencję. Dodatkowo zachęcamy Panią do kontaktu z lekarzem prowadzącym, który na podstawie wyników badań oraz szczegółowego składu określi dokładną dawkę przyjmowania spiruliny i chlorelli.

Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia
Zespół Spirulina.pl

Pani Aniu,
wiodącym zadaniem chlorelli jest oczyszczenie naszego organizmy z toksyn. Chlorella jest alga słodkowodną. Na początku przygody z algami zachęcamy Panią do wypróbowania połączenia spiruliny i chlorelli. Jest to jak najbardziej optymalne połączenie dwóch alg, z których spirulina będzie działała wzmacniająco na organizm, uzupełniała wszelkie niedobory witamin, makro i mikroelementów. Chlorella natomiast będzie działała oczyszczająco. Spirulina w swoim składzie zawiera biotynę, a wiec będzie miała zbawienny wpływ na włosy i paznokcie. Jezeli chodzi o kwas hialuronowy, to po 25 roku życia stopniowo zanika proces wytwarzania, w naturalny sposób, kwasu hialuronowego i dlatego niezbędna jest suplementacja dla zachowania jak najdłużej młodego wyglądu, zdrowej i nawilżonej skory. Poniżej przesyłamy bezpośrednie linki do produktów, gdzie znajdują się szczegółowe informacje.

SPIRULINA + CHLORELLA

KWAS HIALURONOWY

Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia
Zespół Spirulina.pl

Pani Elżbieto,
bardzo prosimy skontaktować się z Pani lekarzem prowadzącym, który rozwieje wszystkie Pani wątpliwości. My niestety nie jestem w stanie w 100% potwierdzić, czy będzie mogła Pani zażywać chlorellę bez przeciwwskazań. Jeżeli będzie Pani potrzebny dokładny skład bardzo prosimy o kontakt. Chlorellę, która oferujemy w naszym sklepie jest alga słodkowodna, a wiec w swoim składzie nie zawiera jodu.
W przypadku dodatkowych pytań proszę o kontakt.

Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia
Zespół Spirulina.pl