Dnia 07.12.2013 roku Pani Janina pisze:
Chcę zakupić kapsułki, jednak mam obawy czy nie spowodują one nadmiernego wiązania wody w formie obrzęków?

Pani Janino,
kwas hialuronowy ma za zadanie wiązać wodę w naszej skórze. Do chwili obecnej żadna z osób, które dokonały zakupu kapsułek z kwasem hialuronowym, nie zgłosiły nigdy problemu z pojawiającymi się obrzękami.

Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia
Zespół Spirulina.pl


Dnia 16.11.2013 roku Pan Kazimiera pisze:
Czy można kupić kwas hialuronowy w zastrzykach?

Pani Kazimiero,
w ofercie naszego sklepu niestety nie podsiadamy zastrzyków z kwasem hialuronowym. Jedynie dostępne są kapsułki z kwasem hialuronowym, które przyjmowane są doustnie. Aby uzyskać więcej informacji, gdzie można kupić zastrzyki z kwasem, zachęcamy do kontaktu z farmaceutą w aptece lub z Pani lekarzem.

Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia
Zespół Spirulina.pl


Dnia 31.10.2013 roku Pan Michał pisze:
Chciałbym się poradzić odnośnie preparatu z kwasem hialuronowym. Jestem po dwóch rekonstrukcjach więzadła w kolanie. Po pierwszej staw nie bolał, ale teraz mam wrażenie jakby nowe więzadło ścierało mi kości powodując kujący ból w środku kolana. Ból występuje po zwiększonym wysiłku (bieganie, pływanie, siłownia). W trakcie zwykłego chodzenia nie ma problemów. Wiem, że są zastrzyki z kwasu hialuronowego, ale to dość droga sprawa i dodatkowo trzeba udać się do specjalisty. Jaki preparat z kwasem hialuronowym w moim przypadku polecilibyście Państwo?

Panie Michale,
w ofercie naszego sklepu dostępny jest kwas hialuronowy w kapsułkach, którego zawartość w jednej kapsułce wynosi 50 mg. Jednym z głównych zadań kwasu hialuronowego jest regeneracja chrząstki stawowej. Ból o którym Pan napisał może być spowodowany brakiem smarowania powierzchni stawowych, ponieważ kwas hialuronowy jest głównym składnikiem mazi stawowej.

Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia
Zespół Spirulina.pl


Dnia 22.10.2013 roku Pani Aneta pisze:
Szukam suplementu, który poprawi wygląd mojej skóry na brzuchu (po ciążach). Słyszałam o kolagenie lub kwasie hialuronowym. Co możecie mi polecić? Nie za bardzo wiem co mam wybrać. Zależy mi na tym aby skóra nie była odzyskała jędrność i nie była obwisła.

Pani Aneto,
w ofercie suplementów diety w naszym sklepie na problemy z brakiem jędrności i elastyczności skóry polecamy zarówno kolagen jak i kwas hialuronowy. Kolagen do picia w swoim składzie zawiera kolagen I i II typu co oznacza, że wpływa korzystnie na stan naszej skóry, ponieważ jest on powszechnie występujący w naszym organizmie. Po 25 roku życia stopniowo spowalnia się produkcja zarówno kolagenu jak i kwasu hialuronowego przez co nasza skóra traci jędrność, elastyczność, zaczynają pojawiać się pierwsze zmarszczki. Niezbędne jest wtedy uzupełnienie niedoboru w postaci suplementów diety (najlepiej naturalnych, które cechują się wysoką biodostępnością). Kwas hialuronowy dodatkowo wpłynie korzystanie na nawilżenie naszej skóry. Poniżej przesyłamy bezpośrednie linki do produktów, gdzie znajdują się szczegółowe informacje. Stan skóry po ciąży wymaga nie tylko przyjmowania suplementów diety ale również ujędrnienia poprzez ćwiczenia i aktywność ruchową, co z pewnością poprawi w znacznie krótszym czasie kondycję naszej skóry.

https://sklep.spirulina.pl/produkty/kolagen-naturalny-do-picia

http://sklep.spirulina.pl/produkty/kapsulki-z-kwasem-hialuronowym-gladka-skora-bez-skalpela

Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia
Zespół Spirulina.pl


Dnia 17.10.2013 roku Pani Izabela pisze:
Jak działa ten kwas hialuronowy na piersi, czy one urosną naprawdę czy są to bzdury? Ile kosztuje taki zabieg i gdzie?

Pani Izabelo,
w ofercie naszego sklepu dostępny jest kwas hialuronowy w kapsułkach, który przyjmujemy doustnie w celu znacznego nawilżenia skóry, poprawy jędrności i elastyczności. Dodatkowo kwas hialuronowy stosowany może być z powodzeniem w problemach ze stawami, ponieważ jest głównym składnikiem mazi stawowej. Nasze kapsułki nie wpłyną na zwiększenie biustu, do tego służą zabiegi w profesjonalnych gabinetach, wykonywane przez wykwalifikowane osoby.

Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia
Zespół Spirulina.pl


Dnia 18.06.2013 roku Pani Gabriela pisze:
Czy kwas hialuronowy można przedawkować (chodzi mi o zażywanie kapsułek bądź tabletek). Jaka jest dzienna norma zażywania kwasu? Czy zaczynając łykać kapsułki kwasu będę to musiała robić już przez całe życie? Czy też może to być kuracja np.kilkumiesięczna (3 m-ce, przerwa i za rok znowu 3 m-ce itd.)?? Proszę o odpowiedź czy między tymi przerwami skóra się “nie zbuntuje i zacznie wiotczeć, szarzeć..?’ tags=”]
Pani Gabrielo,
każdy organizm jest indywidualny i potrzebuje inną dawkę kwasu. Zawartość czystego kwasu w jednej kapsułce to 50 mg. Nasz producent zaleca przyjmowanie dwóch kapsułek dziennie.
Z wiekiem nasz organizm będzie potrzebował więcej składników aktywnych, aby nasza skóra i stawy były jak najdłużej w najlepszej kondycji. Po 3-miesięcznej kuracji możemy na jakiś czas zaprzestać przyjmować kwas hialuronowy i wtedy sami zobaczymy, kiedy nasza skóra zacznie robić się sucha i będzie traciła blask. Będzie to oznaczało, że cierpimy na niedobór kwasu hialuronowego, ale i nie tylko, ponieważ kolagen, witamina A, Koenzym Q10, elastyna, również odpowiedzialne są za utrzymanie w idealnej kondycji naszej skóry.

Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia
Zespół Spirulina.pl


Dnia 30.01.2013 roku Pani Ania pisze:
Witam.
Czy w wieku 38 lat można zażywać kapsułki kwasu hialuronowego?

Pani Anno,
produkcja kwasu hialuronowego w naszej skórze zostaje stopniowo zahamowana gdy skończymy 25 lat. Po tym czasie niezbędne jest uzupełnianie kwasu hialuronowego w postaci suplementów diety, aby nasza skóra była pełna blasku, dobrze nawilżona i pozbawiona zmarszczek. Gorąco zachęcamy Panią do wypróbowania naszego produktu.
W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt.

Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia
Zespół Spirulina.pl


Dnia 23.11.2012 roku Użytkownik pisze:
Jak długo można brać tabletki i czy wymagana jest przerwa? Ile powinna trwać taka kuracja i kiedy można ją powtórzyć?

Dzień dobry,
kwas hialuronowy można przyjmować cały czas, ponieważ po 25 roku życia jego produkcja w naszym organizmie znacząco spada, przez co nasza skóra robi się przesuszona, wiotka, pozbawiona blasku.
W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt.

Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia
Zespół Spirulina.pl


Dnia 22.11.2012 roku Pani Elżbieta pisze:
Z czego pozyskiwany jest kwas hialuronowy i jak jest przyswajany przez organizm, z czym się wiąże?

Pani Elżbieto,
Kwas hialuronowy bioalgi jest produktem fermentacji materiałów roślinnych. Ta metoda produkcji nie tylko gwarantuje, że kwas ten nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego, ale cząsteczki są dobrze przyswajalne przez organizm. Wyniki badania klinicznego wykazały, że kwas hialuronowy jest wchłaniany po podaniu pojedynczej doustnej dawki i jest kierowany do organów, takich jak skóra i stawy. Nasze kapsułki z kwasem hialuronowym zawierają dodatkowo wyciąg z cennych owoców granatu. Granat zawiera jeden z najbardziej skutecznych naturalnych przeciwutleniaczy, który został naukowo odkryty w ostatnich latach. Granat wspiera regenerację skóry. Wynik są już widoczne po kilku tygodniach: zmarszczki są mniej widoczne i skóra wygląda bardziej świeżo.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt.

Pozdrawiamy serdecznie i życzymy miłego dnia
Zespół Spirulina.pl


Dnia 22.10.2012 roku Pani Agnieszka pisze:
Moje pytanie dotyczy zażywania kwasu hialuronowego przy jednoczesnej antykoncepcji hormonalnej, która jak powszechnie wiadomo, także wpływa na zatrzymywanie wody w organizmie. Czy własnie ten fakt nie wyklucza możliwości zażywania kwasu hialuronowego?

Pani Agnieszko,
nasz producent nie podał żadnych przeciwwskazań do przyjmowania kwasu hialuronowego, a wiec myślimy, że nie powinien mieć on negatywnego wpływu na antykoncepcję hormonalną, a tym samym na zatrzymanie wody w organizmie. Jednakże, aby uzyskać 100% pewność bardzo prosimy skontaktować się z Pani lekarzem ginekologiem, który powinien rozwiać wszystkie wątpliwości.
W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt.

Pozdrawiamy i Życzymy miłego dnia
Zespół Spirulina.pl


Dnia 18.10.2012 roku Pani Elżbieta pisze:
Witam,
z czego konkretnie jest zbudowany kwas hialuronowy i po jakim czasie są pierwsze efekty? I jak długo trzeba brać tabletki? Ile opakowań? Ponieważ brałam kolagen i wielkich zmian nie zauważyłam. Jedynie może twardsze paznokcie. Włosy jak się kruszyły tak się kruszą i wypadają zmarszczki też są widoczne, a użyłam 3 opakowania tabletek, a w opakowaniu jest 100 szt i 2 razy dziennie. Mam 43 lata i chce kupić wasz produkt.
Dziękuję i czekam na odp.

Pani Elżbieto,
Kwas hialuronowy bioalgi jest produktem fermentacji materiałów roślinnych. Ta metoda produkcji nie tylko gwarantuje, że produkt nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego, ale cząsteczki kwasu hialuronowego są dobrze przyswajalne przez organizm. Wyniki badania klinicznego (od 2004 roku) wykazały, że kwas hialuronowy jest wchłaniany po podaniu pojedynczej doustnej dawki i jest kierowany do organów, takich jak skóra i stawy. Nasze kapsułki z kwasem hialuronowym zawierają dodatkowo wyciąg z cennych owoców granatu. Granat zawiera jeden z najbardziej skutecznych naturalnych przeciwutleniaczy, który został naukowo odkryty w ostatnich latach. Granat wspiera regenerację skóry. Wynik są już widoczne po kilku tygodniach: zmarszczki są mniej widoczne i skóra wygląda bardziej świeżo.
Gorąco polecamy wypróbowanie naszego produktu.
W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt.

Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia
Zespół Spirulina.pl


Dnia 29.09.2012 roku Pani Alicja pisze:
Jaka jest zawartość kwasu hialuronowego w jednej kapsułce?

Pani Alicjo,
jedna tabletka zawiera 50 mg czystego kwasu hialuronowego.
W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt.

Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia
Zespół Spirulina.pl


Dnia 23.09.2012 roku Pani Alicja pisze:
Gdzie można kupić kwas hialuronowy, taki który wstrzykuje się w celu wypełnienia zmarszczek i ile kosztuje?
Dziękuję

Pani Alicjo,
niestety nie jestem w stanie udzielić Pani odpowiedzi na to pytanie i podać zaufane źródło gdzie takie zabiegi są wykonywane oraz w jakiej cenie. Sprzedajemy tylko kwas hialuronowy w kapsułkach, który działa od wewnątrz na organizm.
W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt.

Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia
Zespół Spirulina.pl


Dnia 25.08.2012 roku Pan Janusz pisze:
Czy są krople do oczu z objawem suchego oka (ograniczone mruganie powieki), zawierające kwas hialuronowy?
Pozdrawiam

Panie Januszu,
niestety w naszej ofercie nie posiadamy kropli do oczu z kwasem hialuronowym. Przyjmowanie kwasu hialuronowego w postaci tabletek również ma pozytywny wpływ na nasze oczy, nawilżają soczewkę i rogówkę.
W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt.

Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia
Zespół Spirulina.pl


Dnia 15.08.2012 roku Pani Wanda pisze:
Witam. Po podaniu kwasu hialuronowego zaczęłam odczuwać duży dyskomfort. Ból pod kolanem promieniujący do łydki. Podczas chodzenia odczuwam duży ból właśnie w łydce. Wcześniej miałam uraz kolana. Stwierdzono uszkodzenie łękotki, zerwanie więzadła oraz dużą ilość płynu. Czy w takim wypadku podanie kwasu mogło zaszkodzić. Odczuwam większy ból po podaniu kwasu hialuronowego niż przed. Czy jest to możliwe? Proszę o poradę. Pozdrawiam

Pani Wando,
w opisanym przez Panią przypadku konieczna będzie konsultacja z lekarzem specjalistą. Ze względu na wcześniejsze urazy przebyte przez Panią nie jestem w stanie ocenić procesów obecnie zachodzących w organizmie. Jednocześnie chciałbym poinformować, ze kapsułki z kwasem hialuronowym są suplementem diety, naturalnym produktem wspomagającym jedynie zachodzące w ludzkim ciele procesy. Nie wykazują one silnego działania leczniczego, w związku z czym nie powinny powodować jakichkolwiek skutków ubocznych.
W przypadku dodatkowych wątpliwości prosimy o kontakt.

Pozdrawiamy i życzymy dobrego dnia
Zespół Spirulina.pl