Pani Doroto,
nie ma przeciwwskazań aby przyjmować kilka suplementów witaminowych jednocześnie. Wskazane jest, aby przyjmować razem kolgen z kapsułkami z kwasem hialuronowym. W przypadku innych preparatów witaminowych zachęcam, aby podzielić je na każdy dzień tygodnia np. jednego dnia przyjmujemy spirulinę, a innego dnia inny preparat multiwitaminowy.

Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia
Zespół Spirulina.pl

Panie Danielu,
jest nam niezmiernie miło słyszeć, że jest Pan zadowolony z naszych produktów. W ofercie naszego sklepu niestety nie posiadamy szamponów. Ze swojej strony zachęcam do kontaktu z lekarzem dermatologiem który z pewnością poleci szampon, który wzmocni cebulki włosów i pomoże uporać się z problemem nadmiernego wypadania włosów.

Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia
Zespół Spirulina.pl

Pani Aleksandro,
działanie rozjaśniacza na nasze włosy jest bardzo szkodliwe, a regeneracja włosów po takim zabiegu jest długotrwała. Przede wszystkim zachęcamy Panią do kontaktu z fryzjerem, który pomoże w regeneracji włosów za pomocą masek nawilżających i odbudowujących strukturę włosa. Ze swojej strony zachęcamy Panią do wypróbowania metody olejowania włosów za pomocą oleju kokosowego i arganowego, który nawilża włosy, dzięki nim odzyskają dawny blask. Na cale włosy lub tylko końcówki nakładamy olejek na cała noc. Następnie za pomaca szamponu bez SLS myjemy dokładnie włosy i nakładamy maskę na całe włosy na 10-20 minut. Następnie spłukujemy i czekamy aż włosy wyschną. Taką kurację możemy powtarzać co 2 lub 3 dni. Regeneracja włosów zniszczonych rozjaśniaczem będzie skuteczna, jeżeli będzie dostosowana do rodzaju włosa i powstałego uszkodzenia. Wykwalifikowany fryzjer z pewnością dostosuje odpowiednie metody pielęgnacji włosów.

Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia
Zespół Spirulina.pl

Pani Ewelino,
w ofercie suplmnetów diety w naszym sklepie na problemy z nadmiernym wypadaniem włosów polecamy dwa produkty:
– kapsułki regenerujące: skóra, włosy i paznokcie.

Kapsułki regenerujące to przede wszystkim produkt, którego działanie ukierunkowane jest na poprawę wyglądu skóry, mniejszą łamliwość i kruchość paznokci oraz na problemy z wypadaniem wlosów.

http://sklep.spirulina.pl/produkty/kapsulki-regenerujace-piekne-wlosy-skora-i-paznokcie

– Kolejny produkt to spirulina. Spirulina to bogate źródło witamin, minerałów, makro i mikroelementów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu.

http://sklep.spirulina.pl/produkty/spirulina-bogactwo-naturalnych-witamin-i-mineralow

Pojawiający się tłusty łupież może być oznaką problemów ze skóra głowy. Ze swojej strony zachęcamy do kontaktu z lekarzem dermatologiem, który dokładnie określi przyczynę powstawania Pani problemu.

Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia
Zespół Spirulina.pl

Pani Edyto,
od naszego producenta nie mam informacji jakoby produkt L-Karnityna był zabroniony przy chorej wątrobie. Ze swojej strony zachęcamy Panią do kontaktu z lekarzem prowadzącym, który na podstawie wyników badań określi, czy nie ma przeciwwskazań w przyjmowaniu L-Karnityny.

Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia
Zespół Spirulina.pl

Pani Małgorzato,
każdy z suplementów diety oferowany w naszym sklepie na etykiecie ma napisaną dawkę, jaką należy przyjmować w ciągu dnia. Dodatkowo znacząco różnią się składem i dlatego nie stwierdzono przeciwwskazań aby przyjmować je wszystkie razem. Jednakże cierpiąc na przewlekłe choroby należy skonsultować się z lekarzem prowadzącym, który na podstawie wyników badań określi jakie suplementy diety będą dla Pani najlepsze.

Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia
Zespół Spirulina.pl

Pani Justyno,
Myślimy, że następujące suplementy mogłyby Panią zainteresować:
– spirulina platensis: http://sklep.spirulina.pl/produkty/spirulina-bogactwo-naturalnych-witamin-i-mineralow
Jest to alga słodkowodna, wiec zawiera znikome ilości jodu – sprzyja poprawnej pracy tarczycy i wzmacnia organizm.

– Cholesterin Balance: http://sklep.spirulina.pl/produkty/cholesterin-balance-dbajac-o-niski-poziom-cholesterolu
żeby wyrównać poziomy dobrego i złego cholesterolu, a co z tym idzie obniżyć poziom trójglicerydów.

– Lacto Flora – wspiera ochronnie żołądek podczas przyjmowania lekarstw

– ewentualnie Flexi-bel: http://sklep.spirulina.pl/produkty/flexi-bel-na-problemy-ze-stawami
na stawy, usuwanie złogów, przy dolegliwościach kręgosłupa.

Jest to bardzo ogólna porada, zachęcająca do zapoznania z wymienionymi produktami. Oczywiście, w razie wątpliwości czy spożywane suplementy nie będą miały wpływu na przyjmowane leki, zalecamy konsultację z lekarzem prowadzącym.

Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia
Zespół Spirulina.pl

Pani Joalnto,
w ofercie suplementów diety nie posiadamy konkretnego produktu, który w bezpieczny i kontrolowany sposób pozwoli przybrać na wadze. Z takim problemem najlepiej jest się udać do lekarza aby zrobić szereg konkretnych badań, w celu wykluczenia być może innych przyczyn niż genetyczne. W obecnych czasach większość ludzi walczy z nadwagą niż niedowagą, pewnie dlatego nie ma jeszcze produktu, który w bezpieczny sposób pozwoli nam przytyć tak jak to jest w przypadku suplementów diety na odchudzanie (kombinacja witamin, minerałów i wyciągów roślinnych w kontrolowany sposób pozwoli na pozbycie się zbędnych kilogramów). Kilku naszych stałych klientów regularnie przyjmuje spirulinę w celu wzmocnienia organizmu i uzupełnienia niedoborów witamin, które mogą być przyczyną problemów ze zwiększeniem masy ciała.

Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia
Zespół Spirulina.pl

Dzień dobry,
wszystkie suplementy diety w kapsułkach dostępne w naszym sklepie zamknięte są w otoczce z żelatyny. Pozbawione otoczki z żelatyny są wszystkie rodzaje spiruliny i acerola. Wszystkie produkty dla wegetarian są specjalnie oznaczone w celu dokonania właściwego wyboru suplementu diety.

Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia
Zespół Spirulina.pl

Panie Pawle,
niestety nie jestem wstanie ocenić czy jest to coś poważnego. Proszę skontaktować się z Pana lekarzem dla swojego bezpieczeństwa.
W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt.

Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia
Spirulina Spirulina.pl

Pani Ireno,
jeżeli lekarz nie może znaleźć dokładnej przyczyny bólu, powinien zlecić szczegółowe badania, które będą mogły to określić.
Gdyby był to nerwoból to po kilku dniach jego odczuwanie zanikłoby. Jeżeli jednak ból utrzymuje się dluższy czas to informuje nas na pewno o jakimś problemie i nie powinniśmy tego lekceważyć.
W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt.

Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia
Zespół Spirulina.pl

Pani Aleksandro,
ciesze się, że zainteresowały Panią nasze produkty.
Po wieloletnim doświadczeniu mogę Pani polecić dwa suplementy, z których będzie Pani zadowolona.

Pierwszy to Olej z Czarnego Kminku. Wpływa on korzystnie na wygląd skóry i poprawia stan jej zdrowia, wspomaga eliminację zmian skórnych wszelkiego rodzaju, działa antybakteryjnie, antywirusowo, antyseptycznie i przeciwgrzybicznie. Wykazuje działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe, chroni przed wolnymi rodnikami, bierze udział w tworzeniu prawidłowych, nowych komórek organizmu (skóra, ściany naczyń krwionośnych, gojenie się ran i regeneracja organów).
To tylko niektóre z jego właściwości. Poniżej przesyłam bezpośredni link do produktu i informacji o nim:
OLEJ Z CZARNEGO KMINKU

Drugi produkt to kwas hialuronowy. Sprzyja on wygładzaniu zmarszczek, ujędrnia skórę, wpływa na regeneracje chrząstki stawowej, jest to główny składnik płynu stawowego i pełni funkcję ”smaru” podczas wykonywania ruchów.
To również tylko jedne z najważniejszych właściwości tego produktu. Poniżej link bezpośredni:
KWAS HIALURONOWY

W przypadku dodatkowych wątpliwości prosimy o kontakt, chętnie odpowiemy na Pani pytania.

Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia
Zespół Spirulina.pl

Witam,
Trudno mi ustosunkować się do przesłanego zapytania, ponieważ nie znam
specyfikacji produktów, do których nasze zostały porównane. Z
informacji jakie posiadamy, ceny spiruliny w naszej ofercie nie
odbiegają od realnej wartości dla jakości jaką oferujemy oraz
wielkości opakowań. Jeśli inni producenci oferują spirulinę taniej, i
jeśli jest ona również wysokiej jakości, chętnie zapoznamy się z
ofertą, a może nawet i podejmiemy współpracę, aby zaoferować naszym
klientom najlepsze produkty w najlepszych cenach.

Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia
Zespół Spirulina.pl