Wyprzedaż Spirulina Febico
Wyprzedaż Spirulina Febico

Pytanie:

Dzień dobry,
mam kilka pytań dotyczących spiruliny, którą Państwo oferujecie.

1. https://sklep.spirulina.pl/produkty/spirulina-tabletki-500-mg
Czy w tym produkcie 1 tabletka = 100% sproszkowanej, sprasowanej spiruliny bez żadnych wypełniaczy i innych substancji np. przeciwzbrylających itp?

2. Czy jedyną różnicą między tą
https://sklep.spirulina.pl/produkty/spirulina-tabletki-500-mg
a tą
https://sklep.spirulina.pl/produkty/spirulina-febico-500-mg-400-tabletek
spiruliną jest ilość tabletek w opakowaniu (i ewentualnie inny producent)? Czy jakość jest taka sama?

3. Czy skład tej
https://sklep.spirulina.pl/produkty/spirulina-febico-500-mg-400-tabletek
spiruliny też jest gdzieś dostępny?

Czy może jest to zupełnie taki sam skład jaki podaliście Państwo na stronie
https://sklep.spirulina.pl/produkty/spirulina-tabletki-500-mg

4. Chciałabym poznać Państwa opinię, dlaczego uważają Państwo, że brak jodu jest w tym produkcie zaletą?

5. Chciałam się również dowiedzieć jak to się dzieje, że te spiruliny jodu nie mają, a inne dostępne na rynku zawierają jod?

6. Jestem też ciekawa, czy obie spiruliny mogły mieć jakikolwiek kontakt ze skażeniem powstałym w wyniku wypadku w elektrowni w Fukushimie?

Pozdrawiam
Katarzyna


Odpowiedź:

Pani Katarzyno,
odpowiadając na Pani pytania:

1. https://sklep.spirulina.pl/produkty/spirulina-tabletki-500-mg

Tak, w tym produkcie jest 100% czystej spiruliny bez żadnych wypełniaczy i substancji przeciwzbrylających. Każda tabletka to sprasowana na zimno, wyłącznie naturalna Spirulina.

2. Różnica jest wyłącznie w wielkości opakowania. Surowiec pochodzi od tego samego producenta firmy Febico. Sprzedajemy oba produkty pod naszym logiem Spirulina.pl oraz logiem producenta Febico, którego jesteśmy jedynym i oficjalnym przedstawicielem w Polsce. Jakość w obu produktach jest tak samo bardzo wysoka.

3. W załączniku przesyłam skład produktu (Spirulina Febico https://sklep.spirulina.pl/produkty/spirulina-febico-500-mg-400-tabletek). Jest on taki sam jak Spiruliny 500 (https://sklep.spirulina.pl/produkty/spirulina-tabletki-500-mg), który widnieje na stronie.

4. W obecnych czasach dużo osób ma problemy z tarczycą. Z tego też względu dopiero po konsultacji lekarskiej można podjąć decyzję czy przyjmować Spirulinę z jodem (w zależności czy jest to niedoczynność czy nadczynność). Spirulina, która nie zawiera jodu nie wywoła w takiej sytuacji żadnych negatywnych skutków, które mogłyby się objawiać przy produktach zawierających jod, a nie moglibyśmy tego pierwiastka dostarczać do naszego organizmu przy nieprawidłowym działaniu gruczołu wydzielania wewnętrznego jakim jest tarczyca.

5. Brak jodu w naszej Spirulinie (na co posiadamy certyfikat) świadczy, że jest ona hodowana w niezwykle czystej wodzie słodkiej, gdzie inne Spiruliny zawierają śladowe lub większe ilości tego pierwiastka. Znaczące ilości jodu w Spirulinach uzyskiwane jest przez hodowlę w wodach słodkich w połączeniu z morskimi. Stąd też różne określenia jak np. Spirulina słodkowodna czy Spirulina morska.

6. Spiruliny te nie miały i nie mają styczność z żadnymi zanieczyszczeniami (w tym również powstałego w wyniku awarii w Fukushimie). Każda partia jest szczegółowo badana w laboratoriach i posiada unikalne certyfikaty odpowiadające danej ilości. Są to między innymi certyfikat analizy mikrobilogicznej oraz certyfikat na obecność węglowodowrów aromatycznych. Dodatkowo Główny Inspektorat Sanitarny sprawdza prawidłowość, a okręgowa Stacja Sanitarna jest informowana o każdej nowej dostawie, którą sprawdzamy.

Mam nadzieję, że pomogłem rozwiać choć część wątpliwości. W przypadku dodatkowych pytań proszę o kontakt.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia
Kamil Radlak
www.spirulina.pl
Tel. 513 776 925

Zioła i leczenie naturalnymi sposobami
Zioła i leczenie naturalnymi sposobami