Hormony w służbie wymarzonej sylwetcePytanie, które nasuwa się teraz jest następujące: jak aktywować geny szczupłości? Odpowiedź brzmi: przy pomocy hormonów szczupłości, naturalnych dla naszego ciała. Tak – dobrze przeczytaliście. Magiczne słowo, które jest drogą do ładnego i atrakcyjnego wyglądu to hormony. Każdy je posiada. Tylko, że każdy posiada indywidualny klucz, potrzebny do uwolnienia komórek tłuszczowych.

Należy jedynie aktywować geny szczupłości, w które wyposażyła nas Matka Natura. One zadbają o to, aby komórki tłuszczowe oddały magazynowany tłuszcz. Bo jak już zostało wspomniane potrafią one podporządkować się wszystkim “rozkazom” procesu przemiany materii, które z mózgu przekazywane są przez hormony.

Jak dziwacznie by to nie brzmiało, to hormony decydują o tym, czy będzie można omijać wieszaki z ubraniami numer 40 i więcej. Rozkład hormonów jest w pierwszej linii sterowany przez hormony. Każdy człowiek, z nadwagą czy bez, posiada takie hormony. Wiele z nich dosłownie “pożera” tłuszcze. Powód tego jest jasny. Dla ich codziennej pracy hormony potrzebują bardzo dużo energii. Właśnie potrzebną energię zdobywają przy pomocy genów szczupłości, w większości z komórek tłuszczowych.

W tym punkcie koło się zamyka. Nie trzeba więc więcej dręczyć się przechodząc z jednej diety na drugą! Ciało człowieka samo produkuje wszystko to, co potrzebne jest do osiągnięcie szczupłej sylwetki. Jak już wyżej wspomniano: te wspaniałe wyszczuplające “oprogramowanie” siedzi w każdym z nas, także w ludziach otyłych. Jedynym wyjątkiem są ludzie chorobliwie otyli (chorzy na Adipositas).

Spirulina Febico - naturalne witaminy i minerały na wyciągnięcie ręki
Spirulina Febico - wysokiej jakości alga, której skład to 100% czysta Spirulina. Każdy etap, od hodowli, poprzez produkcję, do otrzymania pełnowartościowego produktu, jest poddawany szczegółowej kontroli. Pozwala to uzyskać najwyższej jakości Spirulinę
Zobacz tutaj ...
Spirulina - witaminy i minerały (100% naturalne)
Spirulina posiada w pełni naturalne witaminy i minerały o wysokim stężeniu. W jej skład wchodzą m.in.: biotyna, beta-karoten, kwas foliowy, tiamina, niacyna, witamina D, E i inne witaminy oraz białko i błonnik. To też źródło cynku, magnezu, wapnia, żelaza
Zobacz tutaj ...