Naturalne hormony w służbie wymarzonej sylwetki

Pytanie, które się teraz nasuwa jest następujące: Jak aktywować geny szczupłości? Odpowiedź brzmi: przy pomocy hormonów szczupłości, naturalnych dla Waszego ciała. Tak – dobrze przeczytaliście. Magiczne słowo, które jest drogą do ładnego i atrakcyjnego wyglądu to hormony. Każdy je posiada. Tylko Wy sami posiadacie klucz, potrzebny do uwolnienia komórek tłuszczowych. Musicie tylko aktywować geny szczupłości, w które wyposażyła Was Matka Natura. One zadbają o to, aby komórki tłuszczowe oddały magazynowany tłuszcz. Bo jak już zostało wspomniane potrafią one podporządkować się wszystkim “rozkazom” procesu przemiany materii, które z mózgu przekazywane są przez hormony.

Jak dziwacznie by to nie brzmiało: to hormony decydują o tym, czy będziecie mogli omijać wieszaki z ubraniami numer 40 i więcej. Rozkład hormonów jest w pierwszej linii sterowany przez hormony. Każdy człowiek, z nadwagą, czy bez, posiada takie hormony, wiele z nich dosłownie “pożera” tłuszcze. Powód tego jest jasny. Dla ich codziennej pracy hormony potrzebują bardzo dużo energii. Właśnie potrzebną energię zdobywają przy pomocy genów szczupłości, w większości z komórek tłuszczowych.

W tym punkcie koło się zamyka. Nie musicie, więc więcej dręczyć się przechodząc z jednej diety na drugą! Wasze ciało produkuje wszystko samo wszystko to, co potrzebne jest do osiągnięcie szczupłej sylwetki. Jak już wyżej wspomniano: te wspaniałe wyszczuplające “oprogramowanie” siedzi w każdym z nas, także w ludziach otyłych. Jedynym wyjątkiem są ludzie chorobliwie otyli (chorzy na Adipositas).

1 komentuj

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Nie wahaj się!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *