Wyprzedaż Spirulina Febico
Wyprzedaż Spirulina Febico

Pytanie:

Witam,
jestem zainteresowana zakupem spiruliny. Jednak czytając różne artykuły o spirulinie kilkakrotnie trafiłam na wiadomość, aby sprawdzić przed zakupem czy została sprawdzona pod kątem zanieczyszczeń. Występowanie w niej zanieczyszczeń może mieć poważne skutki zdrowotne. Proszę o informację w tym temacie dotyczącą Państwa produktów.

Beata


Odpowiedź:

Pani Beato,
jedną z najważniejszych informacji jakie powinna Pani uzyskać od sprzedawcy/dystrybutora przed zakupem to czy posiada on certyfikat mikrobiologicznej analizy. Warto również sprawdzić czy dostępny jest certyfikat potwierdzający przeprowadzone badanie na obecność wielopierścieniowych węglowodorów aromatycznych (WWA) – to da już całkowitą pewność o czystości Spiruliny. Dodatkowo należy sprawdzić czy dany produkt uzyskał status Suplement diety w Głównym Inspektoracie Sanitarnym.

Nasza Spirulina posiada wyżej wymienione certyfikaty oraz uzyskała status Suplementu diety w Głównym Inspektoracie Sanitarnym (GIS). Została ona również przebadana przez GIS na metale ciężkie i wielopierścieniowe węglowodory aromatyczne. Potwierdza to, że produkt jest kontrolowany, sprawdzony pod kątem jakości, a także spełnia najwyższe standardy. Gdyby była Pani zainteresowana zakupem, poniżej przesyłam bezpośredni link do produktu:

https://sklep.spirulina.pl/produkty/spirulina-febico-500-mg-400-tabletek

Pozdrawiam i życzę miłego dnia
Kamil Radlak
www.spirulina.pl
Tel. 513 776 925

Zioła i leczenie naturalnymi sposobami
Zioła i leczenie naturalnymi sposobami