Wyprzedaż Spirulina Febico
Wyprzedaż Spirulina Febico

Pytanie:

Dzień dobry,
poproszę o informację czym się różni Spirulina platensis od Spiruliny bioalgi? Widzę że ceny są takie same. Spirulinę kupuję w Państwa sklepie już od przeszło kilku lat. Zależy mi na zakupie dobrej spiruliny. W przeszłości kupowałam tą w tych dużych opakowaniach – około 2000 szt.

Proszę mi doradzić, jako swojej stałej klientce, którą z obecnie oferowanych spirulin byście Państwo najbardziej polecali? Pragnę nadmienić, że zażywamy ją wspólnie z całą naszą rodziną.

Pozdrawiam serdecznie
Iwona


Odpowiedź:

Pani Iwono,
na początku chciałbym bardzo podziękować za zaufanie i że jest Pani naszym stałym klientem. Odpowiadając na pytanie, Spirulina w tabletkach od bioalgi to ta sama alga co Spirulina platensis. Występuje ona na dwóch różnych stronach naszego sklepu, aby ułatwić klientom dotarcie do produktu. Niektórzy z nich szukają Spirulina w tabletkach, a niektórzy Spirulina platensis.

W obu opakowaniach znajdzie Pani tę samą Spirulinę. Jest ona bardzo wysokiej jakości, a dodatkowo przebadana przez Sanepid pod względem zawartości metali ciężkich (takich jak m.in. ołów i kadm) oraz w kierunku wielopierścieniowych węglowodorów aromatycznych (WWA). Ma więc Pani pewność, że nasz produkt jest stale kontrolowany przez Główny Inspektorat Sanitarny. Dodatkowo jest to bardzo bogata w składzie Spirulina, a także spełnia najwyższe standardy jakościowe.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia
Kamil Radlak
www.spirulina.pl
Tel. 513 776 925