Wyprzedaż Spirulina Febico
Wyprzedaż Spirulina Febico

Pytanie:

Witam,
chciałam zapytać czy można spożywać kolagen i kwas hialuronowy razem jako kuracje czy to będzie za dużo jednocześnie? Do tego przy okazji chciałam zapytać czy są wskazane jakieś przerwy w kuracji i jak długo ma trwać. Byłabym wdzięczna za szczerą odpowiedź.

Pozdrawiam serdecznie
Anita


Odpowiedź:

Pani Anito,
można przyjmować kolagen i kwas hialuronowy jednocześnie. Jest to nawet wskazane, ponieważ będą uzupełniały się w swoim działaniu. Są to naturalnie występujące substancje w naszym organizmie, jednak po 25 roku życia ich produkcja zaczyna maleć. Zaczynają przeważać procesy rozkładu nad procesami wytwarzania. Efektem tego są pojawiające się zmarszczki, cellulit czy bóle w stawach itp. W celu utrzymania prawidłowego poziomu kolagenu, który jest głównym białkiem w organizmie człowieka, oraz kwasu hialuronowego, który wiąże bardzo ważną dla nas wodę, warto regularnie dostarczać te substancje.

Ze względu na to co wspomniałem wcześniej (procesy rozkładu przeważają nad procesami produkcji), z każdym rokiem tych substancji jest mniej w organizmie, więc nie trzeba robić przerw w ich dostarczaniu.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia
Kamil Radlak
www.spirulina.pl