Kolagen do picia
Kolagen do picia

Aktualizacja: 3 lutego 2024

Spis treści

Pytanie


Dzień dobry,
zakupiłem u państwa 1 opakowanie 400 tabletek Spirulina i Chlorella. Dawkowanie zalecane na opakowaniu to 6 tabletek dziennie, ale nie mogę znaleźć informacji jaki sposób ich przyjmowania jest najbardziej optymalny? 3 x 2 tabletki, 1 tabletka np. co 2 godziny czy 6 tabletek na raz np. rano? Będę zobowiązany za wszelkie wskazówki.

Dziękuję i pozdrawiam
Grzegorz

 

Odpowiedź


Panie Grzegorzu,
dziękujemy za wybór naszego produktu Spirulina + Chlorella i zaufanie 🙂 Zalecane dzienne dawkowanie jest sugerowane. Może więc Pan przyjmować 6 tabletek na raz np. rano po śniadaniu. Może Pan również rozłożyć na 3 tabletki rano, 3 tabletki wieczorem. To będzie zależało już od Pana wygody. Może Pan również obserwować swój organizm, czyli spróbować przyjmować produkt rano lub wieczorem i kiedy będzie się Pan lepiej czuł. Rano Spirulina i Chlorella mogą dać Panu energię na cały dzień (dostarczone składniki odżywcze organizm będzie miał pod dostatkiem i zużyje je w tym czasie). Z kolei wieczorem Spirulina i Chlorella mogą działać bardziej regenerująco uzupełniając niedobory powstałe w ciągu dnia.

Pomogłem? Będzie mi bardzo miło, jeśli odwdzięczysz się kawą za konsultację: buycoffee.to/fizjoterapeuty. Dziękuję 🙂

Pozdrawiam i życzę miłego dnia
Kamil Radlak
Spirulina
www.spirulina.pl
Tel. 513 776 935

Fizjoterapeuta

Polecane produkty

Spirulina + Chlorella – naturalne oczyszczanie organizmu
Chlorella w bardzo dokładny sposób oczyszcza organizm, pomaga w likwidacji zaparć, wspiera budowanie naturalnej odporności, wspomaga odmładzanie organizm, przyspiesza regenerację uszkodzonych tkanek, poprawia kondycję organizmu, dodaje sił witalnych, …
Zobacz tutaj ...
Zioła i leczenie naturalnymi sposobami
Zioła i leczenie naturalnymi sposobami