Wyprzedaż Spirulina Febico
Wyprzedaż Spirulina Febico

Pytanie:

Dzień dobry,
od 15 lat jestem zakażona wirusem HIV i HCV. Wiele razy słyszałam o właściwościach zdrowotnych spiruliny i chlorelli, tylko moja lekarz chorób zakaźnych do wszystkich suplementacji podchodzi bardzo sceptycznie. Zupełnie nie wiem dlaczego. Przeczytałam wszystko na ten temat i uważam, że te dwa suplementy są dobrodziejstwem dla organizmu. Nie wiem więc skąd te wahania mojej lekarz prowadzącej.

Wiem, że nigdy nie wyzdrowieję z mojego schorzenia, ale przecież odpowiednia dieta i dobra suplementacja może mi przynieść same korzyści. Bardzo Państwa proszę o radę i odpowiedź. Uważam, że najlepiej byłoby w moim przypadku zakupić produkt spirulina + chlorella (400 tabletek). Proszę mi napisać co Państwo uważają za najbardziej stosowne w mojej sytuacji. Czy są jakieś przeciwwskazania? Pragnę zaznaczyć, że nie piję alkoholu, nie biorę narkotyków, a jedynie jestem na programie 4-lekowym.

Ostatnio jestem bardzo osłabiona, brak mi energii i mam kłopoty z apetytem. Mam dość znachorskich porad, gdzie każda jest inna i każdy uważa, że Jego jest najlepsza. Czekam na Państwa odpowiedź z ogromną niecierpliwością, oczywiście z całym szacunkiem.

Z poważaniem
Katarzyna


Odpowiedź:

Pani Katarzyno,
nie pierwszy raz spotykam się z opinią lekarzy dotyczącą suplementacji naturalnymi produktami. Z doświadczenia wiem, że może to wynikać z braku dostatecznej informacji na ten temat wśród tego środowiska. Przyjęło się takie założenie, że jeżeli coś jest mi nieznane to dla bezpieczeństwa nie proponuję.
Zgadzam się z Panią, że naturalne suplementy są dobrodziejstwem dla naszego organizmu, a szczególnie jak je w odpowiedni sposób zażywamy i wybieramy te, które naprawdę mogą poprawić nam jakość życia poprzez wspomaganie organizmu w różnego rodzaju chorobach. Należy jednak zaznaczyć, że suplementy nie leczą, a jedynie mogą wzmacniać organizm przeciwdziałając chorobą poprzez uzupełnienie niezbędnych składników.

Produkt, na który zwróciła Pani uwagę to jeden z najlepiej sprzedających się naturalnych suplementów w naszym Sklepie Spirulina.pl, a najlepszą rekomendacją dla nas jest to, że klienci bardzo często wracają po niego. Jest to połączenie algi Spirulina i Chlorella w jednej tabletce, w optymalnych ilościach dla organizmu. Dopełniają one swoje działanie wzajemnie, ponieważ Spirulina uzupełnia wszelkie niedobory substancji odżywczych (m.in. białko, witaminy, minerały, w tym pierwiastki śladowe), a także delikatnie oczyszcza organizm.

Chlorella z kolei w mniejszym stopniu uzupełnia niedobory składników niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu, a znacznie mocniej oczyszcza organizm z różnego rodzaju toksyn, w tym metali ciężkich. Połączenie tych dwóch alg sprawia, że w naturalny sposób wzmacniamy i oczyszczamy organizm, co przekłada się na to, że nasze układy (np. trawienny, odpornościowy, nerwowy) funkcjonują dużo sprawniej, ponieważ nie muszą przeznaczać swoich zapasów odżywczych na poradzenie sobie z problemem.

Jeżeli chodzi o przeciwwskazania to nie stwierdzono, aby te dwie rośliny wchodziły w interakcję z innymi lekami lub powodowały komplikację przy chorobach, ponieważ są są one produktami naturalnymi. Jeżeli będzie Pani potrzebować szczegółowy skład Spiruliny i Chlorelli proszę o kontakt. Będzie go mógł zobaczyć Pani lekarz prowadzący i wtedy podejmie decyzję czy algi te można włączyć do codziennej suplementacji diety.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia
Kamil Radlak
www.spirulina.pl
Tel. 513 776 925