Rozdział 3. Dlaczego jestem tak zainspirowany

Prowadzę różne serwisy internetowe na temat zdrowia, np. MadCowNEws.org (strona na temat choroby wściekłych krów), FitnessHeadlines.com (fitness i trening siłowy), HealthFactor.info (strona pokrywająca szeroki wachlarz różnych problemów zdrowotnych). Przestudiowałem tysiące książek na temat zdrowia i składników odżywczych, i zainwestowałem ponad 4000 godzin w poszukiwaniu powiązań pomiędzy zdrowiem a żywnością.natychmiast.

Jednocześnie obserwacje z moich studiów zastosowałem w moim życiu: zrzuciłem 25 kg tłuszczu, zacząłem trening siłowy, zmieniłem dietę na 100% zdrową, naturalną żywność, i w zasadzie zmieniłem całe swoje zdrowie. Dlatego nie jestem tylko osoba piszącą o jedzeniu ale doświadczyłem wszystkiego na własnej skórze. Ja po prostu tym wszystkim żyję.

W dodatku jem zarówno spirulinę i chlorelle codziennie. Jem je jako żywność, nie jako witaminy, co oznacza, że rzeczywiście jem to. Nie czułem się nigdy zdrowszy. Wykorzystuję spirulinę jako podstawowe źródło białka, jedząc niewiele produktów pochodzenia zwierzęcego. Chlorelle wykorzystuję z powodu jej ogromnych możliwości zapobiegawczym przed chorobami a także poszerzającym moje możliwości zdrowotne, o których opowiem w dalszej części tego poradnika. Zarówno spirulina i chlorella są pokarmem, w który bardzo wierzę i szeroko polecam znajomym, rodzinie i każdemu kto chce stać się zdrowszym.

Od momentu kiedy zacząłem wykorzystywać potencjał tego rodzaju pożywienia, zacząłem zamawiać je od wielu dostawców. Wypróbowałem każdą znaną markę na rynku. Dodatkowo przebadałem poszczególne produkty pod mikroskopem aby zobaczyć jakiej są jakości. Wiem gdzie można kupić po najlepszej cenie, kto charakteryzuje się najszybszą dostawą itp. Innymi słowy, jestem dobrze poinformowanym konsumentem, ponieważ jem te produkty w dużych ilościach.

Chciałem jeszcze raz podkreślić, że nie sprzedaję żadnego z tych produktów. Nie będę Cię namawiał do zakupu tej czy innej marki. Nie mam żadnych powiązań z firmami, które będę polecał. Nikt mi także za to nie płaci. Przedstawię wszystko tak, jak ja to widzę. Skoro już wyjaśniłem to co najważniejsze, przyjrzyjmy się bliżej temu niesamowitemu pożywieniu. Jednym z pytań jakie ludzie zadają mi najczęściej o spirulinę czy chlorelle jest: „Z czego one są tak właściwie zrobione?”

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Want to join the discussion?
Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *