Przyjrzyjmy się jeszcze raz królestwu zwierząt. Czy zwierzęta żyjące dziko na łonie natury są otyłe? Nie. Matka Natura stworzyła przez 2-3 miliardy lat tysiące gatunków zwierząt, od małej mrówki do żyrafy. Żadne z nich nie jest otyłe. Powód: dzikie zwierzęta jedzą tylko naturalne pożywienie zawierające właściwe substancje, pozwalające utrzymać szczupłą sylwetkę. Nie mogłoby być inaczej, ponieważ żadne zwierzę z nadwagą nie miałoby szansy na przeżycie na wolności.

Czy przyszło Wam do głowy coś bardzo istotnego? Geny szczupłości! Matka Natura wyposażyła w nie każdą istotę, w tym także ludzi. I dobrze – inaczej stalibyśmy się dawno temu ofiarami zwierząt drapieżnych. Ucieczka w sytuacji zagrożenia jest dla posiadacza dużego brzucha problematyczna.

Nasze 70 bilionów komórek ma nadal to samo “oprogramowanie” co przed milionami lat. Otyłym i ociężałym jest się wtedy, kiedy naturalne “oprogramowanie” bycia szczupłym i w dobrej formie zawodzi. Zostaje wybite ze swej równowagi.

Takie zaburzenia wywoływane są najczęściej niewłaściwym odżywianiem i małą aktywnością fizyczną. Cały proces przemiany materii leży “odłogiem”. Podobnie jak u niedźwiedzi w okresie snu zimowego. W takim stanie potrzebujemy mniej energii i dlatego w tkance tłuszczowej odkłada się więcej tłuszczu, niż byśmy tego chcieli. Jeśli pojawi się nadwaga można zrobić tylko jedno: aktywować naturalną szczupłość. Wtedy na pewno skończą się problemy z sylwetką.

Spirulina Febico - naturalne witaminy i minerały na wyciągnięcie ręki
Spirulina Febico - wysokiej jakości alga, której skład to 100% czysta Spirulina. Każdy etap, od hodowli, poprzez produkcję, do otrzymania pełnowartościowego produktu, jest poddawany szczegółowej kontroli. Pozwala to uzyskać najwyższej jakości Spirulinę
Zobacz tutaj ...
Spirulina - witaminy i minerały (100% naturalne)
Spirulina posiada w pełni naturalne witaminy i minerały o wysokim stężeniu. W jej skład wchodzą m.in.: biotyna, beta-karoten, kwas foliowy, tiamina, niacyna, witamina D, E i inne witaminy oraz białko i błonnik. To też źródło cynku, magnezu, wapnia, żelaza
Zobacz tutaj ...