Wyprzedaż Spirulina Febico
Wyprzedaż Spirulina Febico

Pytanie:

Dzień dobry,
jakie suplementy są odpowiednie aby wspomóc produkcję testosteronu oraz przemianę w dihydrotestosteron u mężczyzn przy zachowaniu pełnowartościowego odżywiania oraz dbania o higienę snu?

Łukasz


Panie Łukaszu,
oprócz odpowiednich ćwiczeń, szczególnie kończyn dolnych, które w naturalny sposób zwiększają poziom testosteronu w organizmie, na szczególną uwagę (oprócz pełnowartościowej diety) powinny zasługiwać takie składniki odżywcze jak witamina D, cynk i magnez.

Dodatkowo wspomagając podczas treningów organizm algą Spirulina, możemy osiągnąć m.in. lepsze efekty regeneracyjne poprzez krótszy czas odbudowy mikrouszkodzeń powstałych w mięśniach podczas ćwiczeń. Posiada ona składniki niezbędne do budowy enzymów litycznych, które oczyszczają mięśnie, jak również wspomaga zbieranie zbędnych produktów przemiany materii przez układ krwionośny i limfę. Substancjami, na które warto również zwrócić uwagę, to kwasy GLA (zawarte również w Spirulinie, która jest najbogatszym, naturalnym ich źródłem, po mleku matki). Są one bardzo ważne podczas wzrostu i rozwoju organizmu. Pomagają także regulować poziom hormonów w organizmie.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia
Kamil Radlak
www.spirulina.pl
Tel. 513 776 935

Zioła i leczenie naturalnymi sposobami
Zioła i leczenie naturalnymi sposobami