Działanie kwasu hialuronowego na nasze zdrowie

Aktualizacja

Działanie kwasu hialuronowegoDziałanie kwasu hialuronowego na nasze zdrowie jest wielowymiarowe. Nie tylko utrzymuje skórę odpowiednio nawilżoną, ale również pełni ważną rolę w funkcjonowaniu stawów, pęcherza, a nawet oczu.

Działanie kwasu hialuronowego

Zdrowa skóra

Kwas hialuronowy pomaga skórze odzyskać jej młodzieńczy wygląd. Wilgoć jest kluczem do miękkiej, zdrowej i pięknej cery. Naturalna wilgoć jest wyczerpywana z wiekiem. Dzięki dostarczaniu do naszego organizmu kwasu hialuronowego jesteśmy w stanie przedłużyć idealny wygląd naszej skóry. Kwas hialuronowy może być nadzieją dla ludzi zmagających się z łuszczycą, wypryskami jak również dla osób cierpiących na trądzik różowaty. Dzięki przyjmowaniu kwasu hialuronowego w tabletkach można w łatwy sposób pozbyć się zmarszczek.

Zdrowe stawy

Lepkość jest kluczem do bezbolesnego związku między kośćmi, które łączą się ze sobą w stawie. Słowo odnosi się do grubości i gęstości substancji między kośćmi, czyli chrząstki. Bez lepkości, kości ocierają się o siebie. Wynik: ból i utrata możliwości poruszania się. Kwas hialuronowy uzupełnia lepkość, powoduje zmniejszenie bólu i poprawia zakresu ruchu. Działanie kwasu hialuronowego można przede wszystkim docenić w chorobach zwyrodnieniowych stawów i reumatoidalnego zapalenia stawów.

Reklama


Kwas hialuronowy bioalgi


Pomoc dla tkanki łącznej

Kwas hialuronowy (HA) uczestniczy w procesie tworzenia i utrzymywania kolagenu, co jest bardzo ważnym elementem zdrowej tkanki łącznej. Działanie kwasu hialuronowego jako środek kosmetyczny (suplement), stosowany od wewnątrz, przyczynia się do zwiększenia wilgotności skóry, gładkość i jędrność.

Zdrowie pęcherza

Przyjmując każdego dnia kwas hialuronowy, zastępuje się ten utracony w pęcherzu moczowym. Gdy następuje wzrost poziomu kwasu hialuronowego, ból pęcherza jest mocno ograniczony, a nieprzyjemne nietrzymanie moczu nie jest dłużej problemem.

Leczenie ran

HA znacznie poprawia, a nawet przyspiesza gojenie się ran, jak również może zmniejszyć już istniejące blizny.

Zdrowie dla oczu

HA dodaje wilgoci soczewce i rogówce, które bardzo często ulegają podrażnieniom w suchym środowisku, zarówno w pomieszczeniu ogrzewanym jaki i klimatyzowanym.

Kapsułki z kwasem hialuronowym
Kwas hialuronowy decyduje nie tylko o jędrnej i gładkiej skórze, ale także jest głównym składnikiem płynu stawowego i pełni funkcję "smaru" przy wykonywaniu ruchu redukując ból. Jego głównym zadaniem jest regulacja zawartości wody w przestrzeni ...
Zobacz tutaj ...
6 komentarzy:
 1. JN.
  JN. says:

  Właśnie dziś biorę pierwszą dawkę a jak na mnie podziała nie wiem. Mam problemy ze stawem spróbować warto. Po czasie napiszę jakie były lub są efekty .

  Odpowiedz
 2. Spirulina.pl
  Spirulina.pl says:

  Kwas hialuronowy, który ofrujemy jest produktem fermentacji materiałów roślinnych. Ta metoda produkcji nie tylko gwarantuje, że produkt nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego, ale cząsteczki kwasu hialuronowego są dobrze przyjęte przez organizm. Wyniki badań klinicznych (od 2004 roku) wykazały, że kwas hialuronowy jest wchłaniany po podaniu pojedynczej, doustnej dawki i jest kierowany do narządów, takich jak skóra i stawy. Nasze kapsułki z kwasem hialuronowym zawierają dodatkowo wyciąg z cennych owoców granatu. Granat zawiera jeden z najbardziej skutecznych i naturalnych przeciwutleniaczy, który został odkryty naukowo w ostatnich latach. Wspiera on regenerację skóry. Wyniki są już widoczne po kilku tygodniach: zmarszczki są mniej widoczne i skóra wygląda bardziej świeżo.
  Z wiekiem (od 25 roku życia) nasz organizm odczuwa większe zapotrzebowanie na kwas hialuronowy, ponieważ jego produkcja stopniowo zmniejsza się.
  Jeżeli chodzi o rozbieżność zawartości kwasu w kapsułkach zależne jest to od producenta. Im większa ilość, tym lepsze działanie.
  Gorąco polecamy wyprobówanie naszego produktu. Gwarantujemy satysfakcje. Poniżej podajemy bezpośredni link:

  http://zdrowosci.pl/skora/54-kapsulki-z-kwasem-hialuronowym.html

  Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia
  Zespół Spirulina.pl

  Odpowiedz
 3. asia
  asia says:

  mam pytanie:
  produkty z apteki mają mniejszą dawkę kwasu np.22mg podaną jako dzienna ,wasz produkt ma 50mg z czego to wynika i czy to nie za dużo?

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Want to join the discussion?
Nie wahaj się i napisz swoją opinię!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *