Przydatne komórki tłuszczowe

Aktualizacja

Tak naprawdę nie powinniście być źli na Wasze komórki tłuszczowe. Kiedy dołączają się do każdego tłuszczowego molekuła i zawiązują zgromadzony tłuszcz, przechowując go tym samym pewnie jak w sejfie, czynią tylko swoja powinność. Spełniają zadanie, które powierzyła im Matka Natura, przemianę materii: wyzwalanie energii w procesie spalania tłuszczy, które są magazynowane lub uwalniane, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Komórka tłuszczowa jest praktycznie jak magazyn. Do niej dostarczany jest tłuszcz, w niej składowany i z niej wysyłany. Zawsze, kiedy nasz organizm potrzebuje energii, a nie uzyskuje jej wystarczająco z przyjmowanego pożywienia, otrzymuje ją z komórek tłuszczowych. Podporządkowują się one zarządzeniom procesu przemiany materii, przekazywanym przez mózg poprzez hormony. Kiedy mózg, jako sztab dowodzenia procesem przemiany zarządzi uwalnianie molekuł tłuszczu, tak też się stanie, bez najmniejszego sprzeciwu.

Musicie tylko mówić językiem przemiany materii, używać jego kodów i mechanizmów, aby łatwo i przyjemnie pozbyć się nadwagi. Tego właśnie nie osiągniecie stosując diety niskokaloryczne. Powstały, bowiem bez zrozumienia inteligentnego procesu przemiany tłuszczy. Są, więc one bezsilne wobec zamkniętych komórek tłuszczowych. Jednak klucza do ich otworzenia, nigdy nie dostaniecie do ręki.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Want to join the discussion?
Nie wahaj się i napisz swoją opinię!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *