Kolagen do picia
Kolagen do picia

Aktualizacja: 23 kwietnia 2024

Spis treści

Pytanie


Witam,
jestem 78 letnią emerytką. Co pomoże na ciągłe zmęczenie i senność? Chciałam pomóc córce wyczerpanej do granic możliwości. W związku z tym chciałam zapytać jaki produkt z państwa sklepu naprawdę pomoże, abym nie wydawała pieniędzy na złudne nadzieje.

Róża

 

Odpowiedź


Pani Różo,
z przedstawionych przez Panią objawów, jakie występują u córki jednym z zalecanych suplementów diety jest koenzym Q10, który wywiera wszechstronny, bardzo korzystny wpływ na organizm. Działa on nie tylko silne antyoksydacyjnie, chroniąc komórki przed wolnymi rodnikami. Jego najważniejszą funkcją jest dostarczanie wszystkim komórkom energii w postaci cząsteczek ATP – czyli jest on niezbędny do prawidłowego funkcjonowania wszystkich układów w organizmie człowieka. Związek ten przeciwdziała przewlekłemu zmęczeniu, ponieważ jego odpowiedni poziom wspomaga pracę mitochondriów znajdujących się w komórkach, stąd ich praca jest wydajniejsza. Dzięki temu człowiek odczuwa m.in. więcej energii, a także usprawnione zostają procesy regeneracyjne. Warto zauważyć, że największe stężenie tego związku jest wymagane w narządach o najwyższym zapotrzebowaniu energetycznym, czyli w mózgu, sercu i mięśniach szkieletowych. Odpowiedni poziom koenzymu Q10 będzie wspomagał ich pracę i sprawi, że będą one wydajniej funkcjonować.

Stąd zalecałbym suplementację koenzym Q10 od bioalgi (sklep.spirulina.pl/produkty/koenzym-q10-100mg-kapsulki), który jest w 100% naturalny i uzupełnia codzienną dietę w ten ważny dla organizmu związek. Innowacją w tym produkcie jest wyjątkowo wysoka wchłanialność, ponieważ jest to koenzym Q10 rozpuszczalny już w wodzie. Oznacza to ile substancji może zostać realnie wykorzystane i wchłonięte. Dzięki temu organizm nie jest zmuszony do uruchamiania energochłonnych procesów transportu substancji, co ma miejsce przy innych, konwencjonalnych koenzymach Q10 rozpuszczalnych w tłuszczach.

W przypadku dodatkowych pytań proszę o kontakt.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia
Kamil Radlak
Spirulina
www.spirulina.pl
Tel. 513 776 935

Fizjoterapeuta

Polecane produkty

Koenzym Q10 (100 mg) bioalgi
Koenzym Q10, który Państwu oferujemy pozyskiwany jest przy użyciu naturalnego procesu fermentacji. Jest to czysty izomer trans, w 100% naturalny i identyczny jak Koenzym Q10 występujący w naszym organizmie, dzięki czemu bardzo wysokiej biodostępności.
Zobacz tutaj ...
Zioła i leczenie naturalnymi sposobami
Zioła i leczenie naturalnymi sposobami