Wyprzedaż wiosenna
Wiosenna wyprzedaż

Aktualizacja: 31 lipca 2020

Trawa pszeniczna w zwalczaniu siwych włosówSiwe włosy są jednym z objawów procesu starzenia, a około połowa 50-latków ma ich co najmniej 50%. Zwłaszcza kobiety za wszelką cenę próbują jak najdłużej ukryć pojawianie się siwych kosmków za pomocą regularnego farbowania, ale siwe włosy to dość trudny przeciwnik. Jednak jest naturalny sposób na zatrzymanie tego procesu – trawa pszeniczna.

Trawa pszeniczna niezastąpiona w walce z siwymi włosami

Okazuje się, że regularne spożywanie trawy pszenicznej może przywrócić naturalny kolor włosów, a także skutkować naturalnym i lśniącym kolorem włosów nawet w starszym wieku. To nie jedyne korzyści jakie zapewnia trawa pszeniczna. Spowolni ona również cały proces starzenia się naszego organizm. Przede wszystkim odmłodzi skórę dodając jej blasku i nawilżenia. Dodatkowo oczyści organizm z toksyn poprawiając tym ogólny stan zdrowia i samopoczucie.

Tradycyjna Medycyna Chińska (TCM) łączy pigmentację włosów z jakością krwi i siłą nerek. Według TCM, siwe włosy oznaczają problemy z nerkami i słabym ciśnieniem krwi. Trawa pszeniczna zawiera nawet 70% chlorofilu co sprawia, że jest niezwykle skuteczna w przywracaniu funkcji nerek oraz regulacji ciśnienia krwi. Chlorofil wzmacnia, dotlenia i wpływa na poprawę ciśnienia krwi. Jest on odpowiednikiem ludzkiej hemoglobiny tylko, że występuje u roślin. Transportuje składniki odżywcze w tym tlen do wszystkich komórek ciała, tkanek i narządów co powoduje ochronę i wzmocnienie organizmu, a nawet widocznym odmłodzeniem.

Dr Bernard Jensen, światowej sławy specjalista od żywienia wykazał, że sok z trawy pszenicznej jest najlepszym naturalnym środkiem mającym na celu poprawę struktury krwi. W swojej książce “Health Magic Through Chlorophyll From Living Plant Life” dokładanie wyjaśnia jak w zaskakujący sposób, w przeciągu zaledwie kilku dni, można zwiększyć liczbę erytrocytów poprzez kąpiele w wodzie z dodatkiem chlorofilu. Jak się okazało nie tylko trawa pszeniczna, ale również Spirulina, Chlorella i młody jęczmień mogą skutecznie zwiększyć produkcję czerwonych krwinek, dlatego też zalecana jest u osób, które mają anemię.

Poczuj się pięknie i zdrowo

Trawa pszeniczna zawiera wiele składników odżywczych, które są w stanie wzmocnić i odmłodzić nasze ciało. Trawa pszeniczna zawiera 17 aminokwasów, 90 minerałów, 13 witamin i 80 enzymów. Dr Earp-Thomas, wybitny naukowiec, powiedział: “15 funtów (ponad 6 kg) trawy pszenicznej to odpowiednik aż 350 funtów (około 160 kg) warzyw i owoców.

Trawa pszeniczna stanowi solidną obronę przed wieloma chorobami. Jako w pełni naturalny i mocny środek detoksykujący, trawa pszeniczna chroni wątrobę i oczyszcza krew neutralizując szkodliwe substancje takie jak kadm, nikotyna, stront, rtęć i polichlorek winylu. Polecana jest w szczególności osobom palącym.

Detoksykacja to pierwszy krok jaki należy podjąć zaczynając walkę z nowotworem. Trawa pszeniczna i Chlorella poprzez swoje właściwości są w stanie zahamować wzrost guza.

Dodatkowo trawa pszeniczna odkwasza organizm, a jak wiadomo nowotwory nie mogą przetrwać w środowisku zasadowym.

Czasopismo Mutation Research opublikowało badania, w których okazało się, że chlorofil ma silniejsze działanie niż beta-karoten oraz witaminy A, C i E. Efekt przeciwnowotworowy chlorofilu jest silniejszy niż w jakiejkolwiek innej substancji odżywczej. Trawa pszeniczna zapewnia więc całkowite odżywienie dla całego organizmu.

Podsumowanie

Nowe, alternatywne dla przemysłu farmaceutycznego rozwiązania leczenia bólu, zatrzymanie procesu starzenia oraz ogólna poprawa stanu zdrowia i samopoczucia są coraz bardziej popularne wśród osób zainteresowanych tematem zdrowego żywienia pozbawionego wszechobecnej chemii. Niestety koncerny farmaceutyczne rządzą się innymi prawami i dlatego też w mediach jest pełno reklam przedstawiających syntetyczne produkty, które dodatkowo obciążają naszą wątrobę (o czym nie jest mówione), które zamiast pomagać dodatkowo trują nasz organizm. Naturalne produkty cechują się znacznie większą wchłanialnością składników odżywczych niż syntetyczne preparaty.

Polecane produkty

Spirulina bioalgi - kompletne wzmocnienie i oczyszczenie organizmu
Hodowla Spiruliny bioalgi mieści się na Tajwanie, wysoko w górach, w miejscu stałego nasłonecznienia (śr. temp. to 25 st. C). Nie naraża to na stres oksydacyjny komórek Spiruliny. Dlatego zachowuje ona bardzo wysokie stężenie składników odżywczych
Zobacz tutaj ...
Spirulina + Chlorella - naturalne oczyszczanie organizmu
Chlorella w bardzo dokładny sposób oczyszcza organizm, pomaga w likwidacji zaparć, wspiera budowanie naturalnej odporności, wspomaga odmładzanie organizm, przyspiesza regenerację uszkodzonych tkanek, poprawia kondycję organizmu, dodaje sił witalnych, ...
Zobacz tutaj ...
Chlorella w tabletkach z rozerwaną ścianą komórkową
Chlorella posiada właściwości przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe i przeciwgrzybiczne nie wpływając przy tym na florę fizjologiczną. Bardzo dokładnie usuwa toksyny z organizmu ...
Zobacz tutaj ...
Zioła i leczenie naturalnymi sposobami
Zioła i leczenie naturalnymi sposobami