Koniec z dietetyczną maniąZ ręką na sercu: Ile rożnych diet już wypróbowaliście? Jedną, dwie, trzy – czy jeszcze więcej? I jak? Osiągnęliście wymarzoną wagę? Czy znowu dogonił Was efekt Jo-Jo? Nie przejmujcie się tym. To nie Wasza wina. Wytłumaczenie, dlaczego na dłuższą metę nie udaje się osiągnąć zamierzonego efektu jest proste: większość diet po prostu nie działa.
Nowocześni biochemicy już dawno poczynili to odkrycie. Nie gra tu roli stara mądrość mówiąca o tym, że pierwsze stracone kilogramy to tylko woda i zmagazynowane cukry. Przyczyna dietetycznego niepowodzenia leży gdzie indziej: wszystkie diety redukujące ilość kalorii zaprzeczają same sobie. Co prawda zmuszają tkankę, węglowodory, białka lub też tłuszcze do przemiany w energię – ale jednocześnie zawiązują komórki tłuszczowe lub blokują mechanizmy uwalniające tłuszcz (zdolności lipolityczne).

Odkąd istnieją urządzenia analizujące, dzięki którym naukowcy mogą obserwować życie komórki tłuszczowej jak przez wielką lupę, dokonano zdumiewających odkryć w dziedzinie walki z nadwagą i otyłością. Odkrycia te dają nową nadzieję wszystkim tym, którzy nie mogą się odnaleźć w temacie kontroli wagi. Co więcej: kilogramy mogą znikać, zgrabna sylwetka może się na powrót trwale formować. I to w zupełnie naturalny sposób. Zapomnijcie o wszystkim, co do tej pory przeczytaliście lub usłyszeliście o odchudzaniu – ta wiedza jest już przestarzała!

 

Spirulina Febico - naturalne witaminy i minerały na wyciągnięcie ręki
Spirulina Febico - wysokiej jakości alga, której skład to 100% czysta Spirulina. Każdy etap, od hodowli, poprzez produkcję, do otrzymania pełnowartościowego produktu, jest poddawany szczegółowej kontroli. Pozwala to uzyskać najwyższej jakości Spirulinę
Zobacz tutaj ...
Spirulina bioalgi - kompletne wzmocnienie i oczyszczenie organizmu
Hodowla Spiruliny bioalgi mieści się na Tajwanie, wysoko w górach, w miejscu stałego nasłonecznienia (śr. temp. to 25 st. C). Nie naraża to na stres oksydacyjny komórek Spiruliny. Dlatego zachowuje ona bardzo wysokie stężenie składników odżywczych
Zobacz tutaj ...