Jesienna wyprzedaż
Jesienna wyprzedaż

Aktualizacja: 11 listopada 2006

Algi Chlorella i Spirulina. Rozdział 1. Wstęp od autoraOto cała książka o Chlorelli i Spirulinie, o której wszyscy mówili. Jest darmowa. Żadnych tricków i oszustw. Czytaj i ciesz się nią (nie sprzedaję Chlorelli ani Spiruliny, jestem w 100% non-profit). Spirulina i Chlorella może całkowicie zmienić Twoje życie, Twoje zdrowie, a nawet Twoje przekonanie na temat pożywienia, chorób i zdrowia.

Algi Chlorella i Spirulina

Witam, nazywam się Mike Adams. Jestem autorem tej bardzo popularnej na zachodzie książki na temat Spiruliny i Chlorelli. Przedstawiam Wam ją całą tu i teraz, bez żadnych opłat, dla Waszej przyjemności i korzyści.

Niektórzy nazwali tę książkę „Najbardziej niesamowitą dotychczas … ”. Wszystko to, ponieważ w książce tej, znajdziecie zaskakującą prawdę o tym jak te dwie super odżywki są więcej niż tylko suplementami, którymi są witaminy i minerały. Są przeciwdziałającym, a nawet odwracającym skutki choroby pożywieniem danym nam przez naturę, pomagającym walczyć z rakiem, zniszczeniem nerwowym, cukrzycą, chorobami serca, depresją kliniczną, a także wieloma innymi.

Prawdopodobnie nie słyszałeś tego wcześniej, więc przytoczę to jeszcze raz: żadna z firm sprzedających Spirulinę czy Chlorellę nie ma prawa powiedzieć Ci całej prawdy na jej temat. A to dlatego, że mogą zostać posądzane o zapewnienia medyczne. W takim wypadku, nie usłyszysz nigdy prawdziwych informacji na temat taki, że to pożywienie może odwrócić efekty działania poważnych chorób. Bez skutków ubocznych, a często nawet bez operacji, leków czy innych barbarzyńskich kuracji jak na przykład chemioterapia.

Ja całą tę prawdę mogę Ci przekazać. A to dlatego, że nie sprzedaję opisywanej Spiruliny ani Chlorelli. Tak! To prawda: nie mam tu nic do sprzedania. Nie dostaję żadnego bonusu od firm sprzedających te produkty.

W rezultacie jestem całkowicie wolny, abym mógł powiedzieć prawdę o Spirulinie i Chlorelli – rodzaj prawdy, której prawdopodobnie nigdy nie słyszałeś nigdzie indziej. Jeżeli walczysz z rakiem, depresją czy inną poważną chorobą, albo jeżeli szukasz czegoś co pomoże Ci przybrać na masie mięśniowej lub przyspieszy utratę masy przy odchudzaniu, albo poprawi pracę umysłu, znalazłeś się w dobrym miejscu. Spirulina i Chlorella może pomóc Ci zrobić to wszystko, a nawet dużo więcej.

Zawartość książki

A teraz w skrócie przedstawię co znajdziesz na następnych stronach:

 • Pożywienie, które dostarcza 12 razy więcej przyswajalnego białka niż wołowina.
 • Jak to pożywienie odbudowuje nierównowagę nerwową począwszy od mózgu poprzez całe ciało.
 • Prawda o tym jak zostało pokazane, że pewne pożywienie zabija raka piersi natychmiastowo.
 • Dlaczego to pożywienie kosztowałoby 400 zł za tabletkę gdyby mogło zostać opatentowane i zakwalifikowane jako lekarstwo.
 • Powód, dla którego pożywienie to jest nazywane „perfekcyjnym jedzeniem” dla ludzkiego organizmu.
 • Jak to pożywienie dostarcza niezbędnych składników dla osób będących na wysokoproteinowej/ nisko węglowodanowej diecie.
 • Zaskakujące fakty o tym jak to pożywienie dostarcza kompletny zestaw protein (wszystkie osiem niezbędnych aminokwasów), które rzadko znaleźć można w królestwie roślinnym.
 • Prawda dotycząca walki z rakiem, której nowoczesna medycyna nie chce ujawnić. W Spirulinie znajduje się niebieski pigment, który niszczy komórki nowotworowe.
 • W jaki sposób to pożywienie poprawia częsty niedobór witamin i minerałów w organizmie, czego efektem jest zwiększona odporność na choroby i zmniejszone ryzyko osteoporozy.
 • Dlaczego możesz wyrzucić wszystkie swoje witaminy w tabletkach gdy zaczniesz jeść to pożywienie. Dostarcza ono każdej witaminy i minerału potrzebnego człowiekowi do pełni zdrowia w naturalnej postaci, prosto od matki natury, nie z fabryki.
 • Jak Chlorella zawiera dużo więcej wapnia niż mleko (a także bardzo ważny magnez, którego mleko prawie nie zawiera).
 • W jaki sposób to pożywienie pomaga regulować poziom cukru we krwi i redukować rozkład węglowodanów.
 • Niesamowite fakty dotyczące tego, jak to pożywienie oczyszcza organizm z metali ciężkich takich jak rtęć, kadm czy arszenik.
 • Prawda o tym, jak jeden składnik znaleziony w jednej z tych roślin usprawnia funkcje mózgu i poprawia jego mentalną pojemność.
 • Dlaczego osoby ze srebrnymi plombami dentystycznymi muszą bezwzględnie jeść Spirulinę, aby zabezpieczyć system nerwowy przed załamaniem.
 • Jakie pożywienie jest najlepsze dla osób z problemami wątrobowymi, wynikającymi również z picia alkoholu i palenia.
 • Szokująca prawda o tym jak grupa studentów poprawiła swoje osiągnięcia naukowe o 81% w wyniku spożywania niewielkich ilości jednego z tych produktów przez 6 miesięcy.
 • Jak pewne składniki tego pożywienia wspomagają organizm w odbudowie uszkodzeń DNA w celu zwiększenia sprawności układu immunologicznego, a nawet przyczyniając się do odwrotu choroby nowotworowej.
 • Zaskakująca prawda o tym jak grupa pacjentów leczonych chemoterapią i radioterapią zwiększyła swoje szanse na przeżycie czterokrotnie spożywając pojedynczą porcję Chlorelli.
 • Jak pewien składnik w Spirulinie chroni przed artrozą, sklerozą, astmą i problemami układu krwionośnego – wszystko za jednym razem.
 • Fakty, jak to pożywienie pomaga chronić nas przed pestycydami, PCB i innymi toksynami, które są nie do uniknięcia w dzisiejszych czasach.

Zapraszam do lektury!

Rozdział 2: Ekscytujące odkrycie żywnościowe.

Polecane produkty

Spirulina w tabletkach Febico - 100 % naturalne witaminy i minerały
Spirulina Febico - wysokiej jakości alga, której skład to 100% czysta Spirulina. Każdy etap, od hodowli, poprzez produkcję, do otrzymania pełnowartościowego produktu, jest poddawany szczegółowej kontroli. Pozwala to uzyskać najwyższej jakości Spirulinę
Zobacz tutaj ...
Spirulina - witaminy i minerały (100% naturalne)
Spirulina posiada w pełni naturalne witaminy i minerały o wysokim stężeniu. W jej skład wchodzą m.in.: biotyna, beta-karoten, kwas foliowy, tiamina, niacyna, witamina D, E i inne witaminy oraz białko i błonnik. To też źródło cynku, magnezu, wapnia, żelaza
Zobacz tutaj ...
Zioła i leczenie naturalnymi sposobami
Zioła i leczenie naturalnymi sposobami