Jak zażywać, ile razy dziennie i po ile tabletek spiruliny?

Spirulina sprzedawana jest zazwyczaj w tabletkach. W takim przypadku najlepsze efekty daje spożywanie 3 – 5 kapsułek, 3 razy dziennie. Są jeszcze inne postacie spiruliny ale wg mnie najlepszym (jesli chodzi o łatwość spożywania) są wlasnie tabletki. Bardzo istotne jest, aby spożywać spirulinę regularnie. Nie jest to tak, że będziemy jedli ją przez kilka dni i poczujemy od razu zmianę (tak jak to sie dzieje po wypiciu pewnej ilości alkoholu). Zaniedbując swoje zdrowie przez kilka lat, nagle nie odbudujemy go w mgnieniu oka. Ale dobra nowina jest taka, że samopoczucie i ogólne odczucie poprawy zdrowia jest żauwazalne juz po 2 tygodniach regularnego stosowania. Dlatego jeszcze raz zaznaczam, jak bardzo ważna jest systematyczność.

Polecane produkty:

4 komentarzy:
 1. Ewelina
  Ewelina says:

  Witam 🙂
  Kupiłam spirulinę sproszkowaną i chciałabym zapytać się ile jej dziennie spozywać? Bardzo proszę o odpowiedź i z góry serdecznie dziękuję ! 🙂

  Odpowiedz
 2. Anna
  Anna says:

  to tak jak po salacie miałabyś rozwolnienie 🙂 złe samopoczucie na początku może świadczyć o tym, że organizm reguluje się (metabolizm itp).

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Nie wahaj się!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *