Jedz wolniej i nie w fast foodach

Aktualizacja

Jedz wolniej i nie w fast foodachKolejny argument, aby nie jeść szybko i w fast foodach. Naukowcy z Japonii przebadali około 3 tys. osób i stwierdzili , że ludzie jedzący w pośpiechu, są bardziej narażeni na wystąpienie insulinooporności, która prowadzi do cukrzycy typu 2.

Problem ten nie dotyczy tylko osób z nadwagą, ale również tych, których masa ciała jest w normie. Zdaniem naukowców należy jeść wolno, przeżuwając każdy kęs starannie. Dzięki temu poziom cukru we krwi rośnie powoli, a regulująca jego poziom insulina jest uwalniana stopniowo. Nie dochodzi w ten sposób do groźnych zaburzeń metabolizmu glukozy.

Spirulina + Wapń + Magnez - dla zdrowia kości, zębów i mięśni
Produkt ten zawiera wapń pozyskiwany z algi „Lithothamnium calcareum”. Jest to wapń w pełni naturalny i posiada przez to bardzo wysoką biodostępność, bo aż 96%!
Zobacz tutaj ...
Lacto Flora - zadbaj o florę bakteryjną
Lacto Flora zawiera m.in. laktobakterie i bifidobakterie, które stanowią główny składnik mikroflory u człowieka. W naturalny sposób pomaga zadbać o prawidłową florę bakteryjną w organizmie, ponieważ w każdej kapsułce znajduje się ...
Zobacz tutaj ...
1 komentuj

Dodaj komentarz

Want to join the discussion?
Nie wahaj się i napisz swoją opinię!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *