Spirulina wzmacnia układ immunologiczny

Aktualizacja

Spirulina wzmacnia układ immunologicznySpirulina jest naturalnym produktem, który wzmacnia układ odpornościowy. W specjalistycznych badaniach wykazano, że alga ta udowodniła swój znaczący wpływ na system immunologiczny.

Badania

Naukowcy dziedziny medycyny uważają, że Spirulina to nie tylko stymulator, ale także producent nowych komórek krwi. W organizmie wykazuje ona właściwości antywirusowe.

Więcej na temat Spiruliny i przeprowadzonych badań potwierdzających jej właściwości można przeczytać w tym artykule: Spirulina – dlaczego jest tak zdrowa?

Kolejne badania wykazują, że nawet małe dawki Spiruliny budują układ immunologiczny od strony hormonalnej i komórkowej. Dodatkowo przyspiesza produkcję hormonów (przeciwciała i cytokiny), pozwalając organizmowi lepiej bronić się przed nieprawidłowościami w budowie komórkowej.

Spirulina bioalgi - kompletne wzmocnienie i oczyszczenie organizmu
Hodowla Spiruliny bioalgi mieści się na Tajwanie, wysoko w górach, w miejscu stałego nasłonecznienia (śr. temp. to 25 st. C). Nie naraża to na stres oksydacyjny komórek Spiruliny. Dlatego zachowuje ona bardzo wysokie stężenie składników odżywczych
Zobacz tutaj ...
0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Want to join the discussion?
Nie wahaj się i napisz swoją opinię!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *