Aktualizacja

Wyjedzcie sobie drogę do szczupłej sylwetkiDostarczając do naszego organizmu składniki odżywcze takie jak witaminy, minerały, białka, tłuszcze, węglowodany i inne, w procesie przemiany materii wchłaniane są przez jelita. Także hormony “pożeracze tłuszczów” są zbudowane ze składników naturalnych. Czy dostrzegacie teraz jak fatalne w skutkach może być stosowanie różnego rodzaju diet, które nie pozwalają na uzupełnienie tych wszystkich składników?! Przykładem może być dieta FDH. Jeśli więc jecie tylko połowę tego, co podobno tuczy, automatycznie jecie też połowę tego, co może Was uczynić szczupłymi.

Szczupła sylwetka – jak to zrobić?

Hormony powstają z dużej ilości różnych składników odżywczych. Wystarczy, że zabraknie tylko jednego, aby stłumić lub zablokować ich produkcję. W takim przypadku nigdy nie będziemy mieli szansy stać się i pozostać szczupłymi. Tak, więc należy zrobić coś dokładnie odwrotnego do tego, co robi większość ludzi z nadwagą. Jedzcie i wyjedzcie sobie drogę do szczupłej sylwetki. Kiedy proces przemiany materii będzie miał wystarczającą ilość surowców, będzie w stanie przeprowadzić trzystopniowy rozkład komórek tłuszczowych.

W pierwszej kolejności znika tłuszcz magazynowany w biodrach i brzuchu. Tą część załatwiają hormony i geny szczupłości. Następnie komórki tłuszczy, które pływają w krwi zostaną przepompowane do mitochondriów (struktur odpowiedzialnych za spalanie). Tę pracę wykonują różne substancje odżywcze. W trzecim etapie, te małe tłuszczowe bomby zostają zdetonowane i spalone. Wtedy właśnie powstaje energia. Tutaj także wykorzystane zostaje działanie substancji odżywczych i hormonów.

Biochemiczne badania wykazały, że niektóre składniki odżywcze mogą pozytywnie wspierać przemianę materii. Zamiast stosować restrykcyjne odchudzanie, wystarczy jeść odpowiednie produkty, które dostarczają wszystkie, niezbędne składniki odżywcze.

Spirulina bioalgi - kompletne wzmocnienie i oczyszczenie organizmu
Hodowla Spiruliny bioalgi mieści się na Tajwanie, wysoko w górach, w miejscu stałego nasłonecznienia (śr. temp. to 25 st. C). Nie naraża to na stres oksydacyjny komórek Spiruliny. Dlatego zachowuje ona bardzo wysokie stężenie składników odżywczych
Zobacz tutaj ...