Wyjedzcie sobie drogę do szczupłej sylwetki

Za pomocą składników odżywczych w naszym ciele produkowane są witaminy, minerały, białka, tłuszcze, węglowodany i inne, które w procesie przemiany materii wchłaniane są przez jelita. Także hormony “pożeracze tłuszczów” są zbudowane ze składników naturalnych. Czy dostrzegacie teraz jak fatalne w skutkach mogą być na przykład diety typu FDH?! Jeśli jecie tylko połowę tego, co podobno tuczy, automatycznie jecie też połowę tego, co może Was uczynić szczupłymi.

Ponieważ hormony powstają z dużej ilości różnych składników odżywczych, wystarczy, że zabraknie tylko jednego składnika, aby stłumić lub zablokować produkcję hormonu. W takim przypadku nigdy nie będziemy mieli szansy stać się i pozostać szczupłymi.

Tak, więc – zróbcie coś dokładnie odwrotnego do tego, co robi większość ludzi z nadwagą. Jedzcie i wyjedzcie sobie drogę do szczupłej sylwetki. Bo kiedy Wasz proces przemiany materii będzie miał wystarczającą ilość surowców, będzie w stanie przeprowadzić trzystopniowy rozkład komórek tłuszczowych. W pierwszej kolejności znika tłuszcz magazynowany w biodrach i brzuchu. Tą część załatwiają hormony i geny szczupłości. Następnie komórki tłuszczy, które pływają w krwi zostaną przepompowane do mitochondriów (struktur odpowiedzialnych za spalanie). Tę pracę wykonują różne substancje odżywcze. W trzecim etapie, te małe tłuszczowe bomby zostają zdetonowane i spalone, powstaje energia. Tutaj także wykorzystane zostaje działanie substancji odżywczych i hormonów.

Biochemiczne badania wykazały, że niektóre składniki odżywcze mogą pozytywnie wspierać przemianę materii. Musicie po prostu jeść odpowiednie produkty.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Want to join the discussion?
Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *